Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg kutyáimat,...

Hogy tanítsam meg kutyáimat, hogy kerítésen bedobott, idegen által kínált ételt ne fogadják el?

Figyelt kérdés
bármi ehető, nem ehető, mindent megesznek :(
2021. márc. 2. 08:01
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
51%
*egyedül él
2021. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

#20



Na látod.

Az gagyi szar.


Az előbb még itt tetted nekem a fejedet, játszottad a nagyokost, miközben most kiderült, azt sem tudod miről beszélsz....


Azzal az usb-s szarral max a tesódat tudod rögzíteni, miközben matyizik. Másra nem jó.


Szóval azért valamilyen szinten most kibukott, hogy milyen színvonalú válaszok mennek itt, mekkora tapasztalat áll a válaszok mögött...


Na szóval ott tartunk, hogy kamerát, ami rögzíti a mozgást és még homályos kategória, csak a kamera 30-40 ezer ft/db, amit ki lehet rakni kültérre... És az még mindig nem valami húde éles és jó minőséget fog rögzíteni, éjjel látó nélkül meg amúgy sem ér semmit, az is kell bele, és jó minőségben.


Kell hozzá beltéri egység, ki kell az egészet építeni, behuzalozni, folyamatosan üzemeltetni, hdd, beltéri egység, monitor és társai sok 100 ezer ft.


Ezzel szemben a vásárban is kapni nagy testű pásztorkutya kölyköket 5000 ft-ért.


Tudom, ez meglepő lesz azoknak, akik a 300-400 ezres árakhoz vannak szokva.


Már szinte hallom is a tinédzser kislány sikolyát, hogy hát az nem igaz, az tuti, hogy állatorvosi ló, minden baja van, mert csak a 400 ezres yorkie lehet egészséges, miután ráköltesz persze egy vagyont..


Hát nem, a mix pásztorkutyák, mix őrző védők szinte sosem betegek.


(Bár nekem minőségi kutyáim vannak, jó drágák voltak, így plána féltem őket, ezért is írtam ki a kérdést.)


Szóval ott tartunk, hogy azt mondjátok, lehetetlen megtanítani a kutyát?

Egyelőre álkamerákat már rendeltem, hátha plusz visszatartó erőt biztosít.


Amúgy éjjel kapucnis emberből nem sokat lehet kinézni rendes kamerán sem, max azt tudod merről jött merről ment...

Riasztó dettó, munkahelyen is van, és állandó probléma van vele, és persze havidíjas szolgáltatás, állandóan beriaszt ok nélkül, és fizetni kell érte, amiért kijönnek, pluszba.

Itt helyben nincs is szolgáltatásuk.

2021. márc. 2. 11:51
 23/45 A kérdező kommentje:

#21

Melyik az a típus?

Annak ugyanúgy kell áramforrás, kültére a minuszokat hogy bírja?

Rögzítenie is kellene azt, amikor mozgást érzékel.

2021. márc. 2. 11:54
 24/45 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom a kutyáidat. Szégyen ez a felfogás 2021-ben.
2021. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
67%
Én is sajnálom már a kutyáidat...Gondolom szocializáció, engedelmesség 0, kerti díszek, ha megmérgezik lesz másik...Gáz!
2021. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
29%

Legalább 400 méter hatósugarú e nyakörv. Már kölyök korban el kell kezdeni használni. Kaja a földön, gazda nem látható. Kutya nyúl az ételért, megy a jel. nem 1-es, nem 2-es, hanem pl felnőtt kutyánál a legnagyobb. Kölyöknél azért kisebb erősség kell.

Tudom---állatkínzás. Kapom is majd mindjárt a leoltásokat. De egy időre, ha jól csinálja a gazda, használ. Aztán ahogy minden tanult viselkedésnél, ennél is időnként ismételni kell, mert a kutya - kutya. Bepróbálkozik egyszer. Egyede válogatja, melyik mennyi idő után.

2021. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

#38

Végre egy értelmes válasz. Nem sok volt idáig.

Eddig korábban abban a tudatban tartottak, hogy ezt lehetetlen megtanítani.

Tehát akkor mégis meglehet?


Kicsit részletesebben tudnál írni a módszerről?

Mennyi idő megtanítani, kombináljam az ételt nem fogad el a gazda jelenlétében csak parancs szóra stb.?



Nálam még kölykök a kutyák

2021. márc. 2. 12:50
 28/45 anonim ***** válasza:
77%

Remek. Kutyát kínozd, nyüstöld, terrorizáld, a kamera meg a riasztórendszer hülyéknek való, akik nem merik bántani a kutyájukat!


El kéne tiltani az állattartástól.

2021. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

#37

Beteg állat vagy, a jelenléted a kínzás és a terror.

2021. márc. 2. 13:25
 30/45 A kérdező kommentje:
Ha az áram miatt írtad, nem fogok áramot használni, ne aggódj!
2021. márc. 2. 13:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!