Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnék tenni hogy kint...

Mit tudnék tenni hogy kint végezze el dolgát?

Figyelt kérdés
Kb 4 hete került hozzánk,egy olyan családtól aki már nem tudott rá vigyázni rá. Egy egy éves yorki,nagyon aranyos,engedelmes de hiába olvastam minden módszert,de semmi pénzért nem csinálná kint a dolgát. Sokan mondják hogy sétáljak vele egész addig amig csak nem végzi el a nagydolgát. Volt amijor hetvégén két!!! Órát sételtam,semmi de amikor felértem vele,egyből ment és elvégezte. Pedig gyakran állrunk meg,szagolt,lett volna lehetősége kint elvégezni. Kétszer viszem egy nap,kb 20-25 percet. Hétvégén háromszor. Mi lehet a gond? Valaki segítsen

2021. márc. 4. 09:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát,én szívesen sétálgatnék vele órákat,de pár dologban megbukik ez a lehetőség. Nincs éppen annyit időm,és ő sem igazán szeret sételni,vagyis van hogy 10 perc alatt megunja és menne vissza. Ilyenkor nyilván nem engedem,de ezután nincs is már kedve sétálni. A pisi nem annyira nagy gond,mert azt kint elvégzi,és ha nem vagyok otthon akkor már pelenkára is végzi. És amikor bent úrít magán,akkor legalább a pisi elszívó helyén teszi,szóval gondolom én az az ő bamba biztos területe a házban. És hétvégente viszem háromszor,de akkor sincs nagyobb kedve. Nyáron meg nem unta a sétát most meg a szöges ellentéte
2021. márc. 4. 15:32
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Amig pelenkat hasznaltok, valoszinuleg sose lesz teljesen szobatiszta. Ha nem akar sokat setalni, akkor nem kell, azonban attol meg le kene vinni tobbszor, mint 2, mert nonszensz elvaras egy kistestu, bar meg egy nagytestu kutyatol is, hogy csak reggel-este uritsen.
2021. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem várom el tőle.
2021. márc. 4. 20:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Mar irtam... Vidd le orankent 10 percre... Egyebkent ha bent a pelenka tenyleg nem tudom mit varsz. Kezdhetned azzal hogy kiviszed a pelenkat (kis pisivel rajta) igy tudni fogja hogy mostantol akkor kint. Biztos lesz par baleset, de ha bent a pelenka akkor bent fogja vegezni.
2021. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!