Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem növendék kutyáim...

Mivel etessem növendék kutyáimat, hogy maximum 500ft /kg alatt kijöjjön, és jó is legyen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 06:40
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/173 A kérdező kommentje:

#90

de kedves vagy, köszönöm szépen


néztem ezt a shopot:


[link]


hát ez olyan drága, hogy hülyét kapok, rosszul lettem amikor meg láttam az 1500 ft / 450 g meg ezeket a hülyeségeket

2021. márc. 5. 11:22
 92/173 A kérdező kommentje:

Mindjárt kész a farhát tarhonyával, kutyáim is azt eszik, én is :)

Nagyon finom

2021. márc. 5. 11:38
 93/173 anonim ***** válasza:
100%
Ezek legalább normális menük, sőt szerintem egyáltalán nem drágák
2021. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/173 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom jó zsírosan meg fűszerese, had fossonak meg kapjanak gyomornyálkahártya gyulladást. Továbbra is színtiszta provokációnak tartom a kérdést, vagy ha tényleg ennyire ostoba vagy, nem kívánok egyebet minthogy soha ne sodorjon téged az utamba az élet.
2021. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/173 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagy táp, vagy házi koszt (hús, zöldségek, némi rizs). Tészta, kenyér NEM. A kettő keverése nem jó ötlet. A "hús" azonban nem csak csirkét, és főleg nem csak farhátat jelent, hanem változatos húsokat; többféle baromfi, nyúl, marha, hal...

2. 500 Ft/kg alatt nincs normális, főleg növendék kutyáknak való táp.

3. Ha nem megy, nem kötelező kutyát tartani; keress nekik új gazdát, akinek nem probléma már az etetés is (mi lesz, ha állatorvos kell?! Na az az igazán drága tétel!)

4. Ha mégis meg akarod tartani a kutyáidat, javaslom, egyél te mindennap vajas kenyeret vízzel, így tudsz rá sprórolni, hogy az ÁLTALAD FELELŐSSÉGGEL VÁLLALT állatokat normálisan el tudd látni.

2021. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/173 A kérdező kommentje:

#94

nem, kókusz zsírban készült, egyedül só van benne

nagyon finom volt :)

ha ennyire zavarlak, elsodródhatsz a kérdéstől, senki nem kötelez, hiszen TE ténferegsz az ÉN kérdésemnél.


#95

minek keressek új gazdát?

mi okból?

a társadalom 1%-a etet úgy, ahogy az a nagy "gyakorikérdésesek" szerint a kutya témakörben elvárt :PO

itt vidéken qva olcsó az állatorvos, de nem betegek, adja az élet hogy ne legyenek soha betegek, egyébként egészségben, betegségben mi összetartunk, nem tudom honnan vetted

2021. márc. 5. 12:42
 97/173 anonim ***** válasza:
100%

ebarf.hu

#3-as válaszoló onnan szedte az adatokat, fagyasztott húsok, így nagy tételben lehet venni, aztán amikor kell, előszedsz egy adagot a fagyóból.

A tüdő tényleg jó, mivel színhús és mindössze 400 ft kilója. Marha és birka is van belőle, máris változatos.

Lép, máj, vese, szintén párszáz forint, de nagyon sok vitamin és tápanyag van bennük.

Farhát önmagában lók@ki.

Tök jó, ha adsz mellé a fent említett belsőségeket és marha meg birka húst.

És nem drágák.

Ha igazán szeretnéd az állataidat, akkor bármit megtennél értük, nem azt választanád, ami neked a legkényelmesebb és legolcsóbb.

Igaz, nem sz@rik neked aranyat, de ő sem vár el semmit a hűségéért cserébe, csupán, hogy az alapvető szükségleteit(többek között táplálkozás) megfelelően kielégítsd.

2021. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/173 anonim ***** válasza:
72%

Mi sem vagyunk gazdagok nagymamámmal, mert miután kifizettük a számlákat 40.000 Ft marad mindenre.

Értsd: étel, tisztító szerek, higiéniai dolgok, stb.

Nekünk is van egy idős, foghiányos kutyánk.

Orlando Gourmet száraz tápot eszik 800 Ft/1,5 kg, kitart 1 hónapig és Orlando Gourmet konzervet kap 480 Ft egy 800g-os konzerv, ami 4 napig elég, szóval 8 db kell egy hónapban.

És így havonta 5000 Ft alatt van egy komplett menü.

Nem egy Brit Care táp, de nem is a legrosszabb.

Ivartalanítani most voltunk, évente kapja az oltást.

3 havonta Bravecto tabletta, 7500 Ft.

+ múltkor fülgyulladása volt: 15.000 Ft.

Elvan rakva 100.000 Ft az esetleges balesetek miatt.



Egy...vidéki.

2021. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/173 anonim ***** válasza:
82%

Vizslám etetését 5000ből megoldom Brit Prémiummal.

Jó, kap mellé kiegészítőket (zöldkagyló, halolaj, hosszantartó rágcsa és tanításhoz jutfali).

De ha csak a kaját nézzük, ami amúgy elég volna, az 4000 valamennyi.

2021. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/173 A kérdező kommentje:

vizsládnak milyen kiegészítőket veszel pontosabban, kicsit légyszives, hol veszed?


hol vehetem én is ezeket a kiegeket?


#98

nálam most egy kölyök több, mint fél kg-ot megeszik naponta

2 nagytestű kölyök van, 2 kistestű felnőtt

2021. márc. 5. 13:51
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!