Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem növendék kutyáim...

Mivel etessem növendék kutyáimat, hogy maximum 500ft /kg alatt kijöjjön, és jó is legyen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 06:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/173 A kérdező kommentje:

#47

szerintem nem szar étkeztetés


este húst kapnak rizzsel, farhátat, napközben pedig közepes tápot vitaminnal és olcsó tápot, amire szintén hajlandó vagyok vitamint tenni, kérdés, hogy milyet vegyek



#46


Analitikai alkotóelemek:

Nedvesség: 10%, nyers fehérje: 30%, nyers olaj és zsírok: 14%, nyers rost: 3%, nyers hamu: 9,5%, kalcium: 2,1%, foszfor: 1,45%.


Tápértékkel rendelkező adalékanyagok:

A vitamin: 12,000 UI/Kg, D3 Vitamin: 1,000 UI/Kg, E vitamin: 80 mg/kg. Vas: 75 mg/kg. Jód: 3,5 mg/kg. Kobalt (szulfát-heptahidrát): 1,5 mg/kg. Réz: 10 mg/kg. Mangán: 7,5 mg/kg. Cink: 150 mg/kg. Szelén: 0,15 mg/kg.



tehát van benne rengeteg vitamin, és 30% fehérje

azaz nem csőr meg pata meg ilyenek vannak benne

2021. márc. 5. 09:46
 52/173 anonim ***** válasza:
96%

Ja persze, utaljunk neked penzt, egyeb keres?

Talan elobb kellett volna gondolkozni kerdezo, es nem befogadni tobb!! kutyat is. Ha mar ezen elcsuszol, akkor meg se merem kerdezni mi lesz az oltasokkal, ivartalanitassal, mert tudom a valaszt. Semmi :( Vagy veluk akartok koldulni, mint a hajlektalanok a blahan?


Nekem jelenleg most nincs kutyam es tudod miert kerdezo? Azert, mert felfogom esszel, hogy most nem fer bele. Valahol itt kezdodik a felelos allattartas. Csontos csirkehust pedig jobb lenne ha nem foznel, mert orvosra ugye penzed nem lesz, a kutyak meg nagyon meg fogjak szivni, hiszen ezek a csontok szilankosra tornek. Vagy csak a hust add, vagy nyersen az egeszet.

Nyersezes melle pedig fereghajto is kene havonta.

2021. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/173 A kérdező kommentje:

#52

akkor az ország 90%-a felelőtlen :D

itt vidéken minden háznál van kutya, te úri huncut

2021. márc. 5. 09:47
 54/173 anonim ***** válasza:
100%
De nem adhatod váltogatva a tápot és a húst, mert más az emésztési ideje, más erősségű gyomorsav kell hozzá. Teljesen elbaszod a kutya gyomrát ha ezer féle szart beletömsz.
2021. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/173 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ez feljogosít téged bármire is?
2021. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/173 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy nem a riasztórendszeres balfasz vagy? Ugyan az a provokatív, suttyó stílus és a "majd én jobban tudom" hozzáállás.
2021. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/173 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora uri huncutsag, hogy normalisan tartottam a kutyamat (sajnos mar nincs velunk).


Es istenem, barcsak engedelyhez lehetne kotni a kutyatartast. Olyan jo lenne.

2021. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/173 anonim ***** válasza:
100%
Fajkutya nem létezik. A kutya maga egy faj, azon belül vannak fajták (németjuhász, tacskó stb). Egy tenyésztőtől származó fajtatiszta kutya 100+ ezer. Hozzáteszem, ilyen körülmények közé tenyésztő nem ad kutyát, tehát szaporítós occsó, keverék kutyáid vannak. Bármennyire is bizonygatod az igazad, ezek a tápok szemetek. Ha a táp mellett hússal etetsz, a kutyák emésztését tönkrevágod. Értetlenkedés helyett vagy tartsd rendesen a kutyákat és ne sajnáld a pénzt rájuk (ivartalanításra és oltásokra se) vagy ajándékozd el őket.
2021. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/173 A kérdező kommentje:

Szerintem ez mindenkinek pénztárca függő, és a másiknak nincsen köze hozzzá :D


a kérdés az volt, hogy 500 ft környékén / az alatt / kiló hozzunk össze valamit, ami jó!

2021. márc. 5. 10:05
 60/173 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted, ennyiért nincs jó, ennyiből nem tudsz kihozni egészséges teljes értékű eledelt. Sem főzve, sem nyersen, sem tápból még akkor sem ha tömöd őket szintetikus vitaminokkal, hiánybetegségei lesznek...de azt hiszem hiába pofázunk neked, sajnálom a kutyáid
2021. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!