Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a táp? fain?

Milyen ez a táp? fain?

Figyelt kérdés

[link]



Összetétel:

Szárnyashúsliszt (20 %), rizs (20 %), árpa, kukorica, szárnyaszsír, húsliszt, fehérje-hidrolizátum, szárított répaszeletek, borsó (szárított), halolaj, szárított sörélesztő, nátrium-klorid, kálium-klorid.

Fehérje/zsír: 21,5 % / 11,0 %


Adalékanyagok 1 kg-ban:

Tápértékkel rendelkező adalékanyagok:

A-vitamin 14.750 NE, D3-vitamin 1.125 NE, E-vitamin (all-rac-alfa-tokoferil-acetátként) 225 mg, B1-vitamin (tiamin-mononitrátként) 12 mg, B2-vitamin (riboflavinként) 10 mg, B6-vitamin (piridoxin-hidrokloridként) 7 mg, B12-vitamin (ciano-kobalaminként) 100 mcg, niacinamid 50 mg, pantoténsav (kalcium-D-pantotenátként) 30 mg, folsav 3 mg, biotin (D(+)-biotinként) 500 mcg, kolin-klorid 1.700 mg, cink (cink-oxidként) 90 mg, cink (aminosavak cink-kelátja, hidrátként) 45 mg, réz (réz-szulfát, pentahidrátként) 10 mg, jód (kalcium-jodátként, száraz) 2,00 mg, szelén (nátrium-szelenitként) 0,2 mg.

Technológiai adalékanyagok:

Antioxidánsok.


Analitikai összetevők


fehérje 26.0 %

nyerszsír 14.0 %

nyersrost 2.0 %

hamu 5.9 %

kalcium 1.25 %

foszfor 0.95 %

magnézium 0.08 %

nátrium 0.25 %



mennyi zooplusson a szállítás?


2021. márc. 7. 06:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Fain??? Hát elnézést, de ez egy rakás szar.

Akkor már inkább nézd meg ezt, nem egy csúcskategória, de az általad linkelttől jobb. [link]

2021. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1


ez olyan, hogy én suzukik között nézelődök, te meg idelinkelsz nekem egy mazeratit


érted


nem biztos, hogy a mazerati jobb

de több, mint 2x annyiba kerül

2021. márc. 7. 07:04
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Amit linkeltem, az kb. opel. Ha egy mód van rá ne tömd szeméttel a kutyádat. Amit te linkeltél, az nagyjából egy zsák gabona.


Hogy maradjunk a hasonlatodnál, amit én most meg tudok engedni az a Mercedes. Ezzel etetek: [link]


Amíg a Suzuki szinten voltam, akkor nem vettem olcsó tápot, hanem inkább állateledel boltban vett húsokat (plusz alaposan szétfőzött rizst, és zöldségeket) adtam a kutyámnak, mindezt állatorvosi ajánlásra. A boxerem nagyon szép, több mint 12 éves kort élt meg ilyen táplálás mellett. és azzal etettem. Amit most írtam, az nem jön ki drágábbra, mint az olcsó táp, amiben ki tudja mi van.

2021. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3


tudnál benne segíteni, hogy milyen arányokban, milyen húsokat vegyek suzuki szinten?

2021. márc. 7. 07:28
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Már megint te vagy? Kezdjük unni a mindennapos tápos olcsó kérdéseid
2021. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5


tudnál benne segíteni, hogy milyen arányokban, milyen húsokat vegyek suzuki szinten?

ez a kérdésem, ne variálj

2021. márc. 7. 07:36
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Tudnék de feleslegesen nem fogok magyarázni... én csak jót akarok a kutyádnak de ha nem értesz a szóból, akkor felesleges magyaráznom. Egyébként a tápos-húsos etetés drágább mint a sima tápos
2021. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Árához képest nem rossz, a 20% hús és 20% rizs már jó kezdés ilyen árban. Viszont ez még mindig csak alsóközép kategória, ellenben ennyiért nem fogsz jobbat kapni úgyse. A Brit premium csirkések jönnek ezután 30-40% hússal, de azok már 11-12 ezerbe kerülnek.
2021. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

Platinum jó lesz Audi A8-nak is, a Wolf of Wilderness meg Passatnak.

Mercedes az legfeljebb az Orijen lehet. Annak csak egy nagy hibája van, hogy 80% hústartalom mellett még felviszik az egekig a fehérjetartalmat szemét hüvelyes zöldségekkel. Nem is értem őket miért cseszik el vele.


Amit ő linkelt az lesz egy F Astra ami nem rozsdás, az áruházas szarok meg a régi 96-ban gyártott rozsdás fapados Swift.

2021. márc. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Először is nézz szét a környékeden több állateledel boltban, hogy lásd az árakat. Nálunk is van az egészen drágától, a jóval olcsóbbig.

Nekem annak idején azt mondta az állatorvos, hogy nagyjából 65-70% legyen a hús (csontosból csak a csirkefarhátat mondta, azt sem sokat). Emellett én jó áron vettem a csirkecombot, csirkenyesedéket ez legtöbbször nagy csirkemell darabokat tartalmazott, de sokszor van benne egész csirkecomb is, azt ki kell csontozni, belsőséget szív, máj, zúza. Belsőséget sem szabad egyszerre sokat adni, inkább csak pár db-ot amolyan csemegeként. Rizs nagyjából 20%, és zöldség, ami nálam általában répát, brokkolit, vagy céklát jelentett 10%, ezeket reszelve, vagy főzve apró darabokra vágva adtam. Az én kutyám szerette, ha egy kis reszelt alma is került a kajájába. Nagyon sokan azt mondják, hogy nem kell a rizs a kutyának. Simán mehet, de csakis jól szétfőzve. A tápokban is van gabona, nem is kevés, és a mai, háziasított kutyának is van szüksége némi szénhidrátra.Ezeket az állatorvosunk mondta, szerencsére ő egy nagyon jó, és a szakmájában elismert orvos, úgyhogy hiszek neki.


Ha csirkeallergiás esetleg a kutyád, mint nekem a mostani, akkor szívás, mert húsból is csak olyat ehet, ami nem allergizál, ez nálunk vad, és marha, esetleg méregdrágán bárány, hal, vagy nyúl. Na ezt már nem lehet olcsóbban megúszni.

2021. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!