Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkisok! Jártok Yorki találko...

Yorkisok! Jártok Yorki találkozókra?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekel, van e egyáltalán Yorki találkozó, ha igen, akkor milyen gyakran és hol (melyik városban, mert nem mindegy :) ). És azoktól kérdezném, akik járnak ilyen talikra, hogy: milyen? Jól érzitek magatokat? Kb milyen a fő korosztály egy ilyen Yorki talin? Van értelme elmenni egy ilyen talira?
2010. aug. 18. 14:15
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Utolsó:

1. Szívem joga bárkit vagy bármit lehurrogni....

2. A kutyatali az kutyatali, nem pedig bohóckodás. Tudom, mert a Vizslámmal jártam kutyatalira és érdekes, ott normális emberek, normálisan találkoztak egymással, együtt elmentünk kirándulni, túrázni és nem voltak nevetséges programok, ahol a kutyáknak rendeztünk szépség-, illetve ruhaversenyt...

3. A kutyát természetesen, ha fázik, fel lehet öltöztetni. Nekem az nem fér bele, ha szeptember 4.-én, a legnagyobb kánikulában, egy idi*óta megszervezi a kutyaszépségverszenyt, és a ruhabeumtatót, ahol a sok idi*ta gazdi ráadja a szerencsétlen kutyára az idi*ta ruhácskát és a kutyának ott kell szenvednie a melegben, idi*ta ruhákban az idi*ta gazdája miatt, aminek az égvilágon semmi, de semmi értelme NINCS.


Mert azt gondolom, hogy egy olyan versenynek van értelme, ahol a gazdi és a kutyája bemutathatják mennyire okos, jólnevelt a kutya, mondjuk valamilyen engedelmességi gyakorlatot bemutatnak. Na, ha ott elismerik, hogy a gazdi jó gazdi, és a kutya okos, akkor az már "valami". DE, egy ruhabemutató, könyörgöm...

2011. febr. 12. 10:31
 22/22 anonim ***** válasza:
55%

Bocsi,de TI estek neki a kérdezőnek??:O

Ő leírta értelmes ember módjára amit gondol,szerintem semmi-de semmi olyat nem írt vagy említett ami bárkinek is sértő lenne.

Szóval te/ti tartotok kis előadást a kérdezőnek,inkább gondolkozzatok el,hogy kinek is lehet igaza (?)!!

Még,hogy nem munkakutya??

Szerinted attól,hogy fésülni kell egy kutyát attól nem lehet munkakutya?

Végül is ma már nem munkakutyának számít,mert a sok nyomorék ember miatt kisruhába kell flangálniuk +20 fokokban meg cipőt kell ráádni.

Nem régen nem kellett fésülgetni,sőt télen is ugyan úgy lementek a csatornába,gödrökbe meg bárhova anélkül,de kár is a múltról beszélni,mert már rég elmúltak ezek az idők.


És szerintem is egy találkozónak a túrázásról és a tapasztalatok megosztásáról kéne szólnia,de főképp arról,hogy a kutya és a gazda együtt legyen és barátokat szerezzen.


Kérdező,én egyet értek veled és ne hallgass a sok okostojásra.



Amúgy tényleg nagyon köszönjük az első válaszolónak,hogy megosztotta velünk ezt a roppant mód fantáziát felizgató hírdetést,örök hálám a tiéd.


Most így mindenkinek jó lett??


Gratulálok.

2011. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!