Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom ma nagyon bágyadt...

Kutyusom ma nagyon bágyadt volt mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos kiskutyám ma egész nap feküdt,és aludt,csak enni,és inni volt kedve föl kelni...most egy fél órája egy 5 percet játszottam vele,egész jól viselte,de déletlőtt séta közben is leült,amit nem szokot,és olyan kedvtelenül csinálta...megvan mind a 4 oltása,és 3 napja kapott egy kombináltat,és tabis féreghajtót amit a kajába tettünk...lehet,hogy ezektől van??mi lehet a baja??
2010. aug. 18. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nezd meg h nedves-e az orra mert ha száraz akk vidd el allatorvoshoz!nálunk ugyanez volt es kiderult h a kutyusnak napszurása van.kapott egy antibiottikumtablettát es jobban lett.
2010. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az injekciótól van amit kapott.:)

Remélem nincs komoly baja.

De ha nem javulna mindenképp vidd orvoshoz!!!

2010. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Ha holnapra nem lesz jobban, mérd meg a lázát. 37,5 felett vidd orvoshoz.
2010. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akiteki, te nem szoktál tévedni, de a kutya testhőmérséklete 38,5 fok én úgy tudom. Legalábbis a kiképzés vezetői vizsgám egyik hibapontja a 3-ból pont ez volt, hogy 37,5-et írtam, pedig a helyes 38,5 lett volna, úghogy ezt egy életre megjegyeztem.


Az oltástól lehet bágyadt, ugye ilyenkor legyengített vírust kap, amivel az immunrendszere megküzd, tehát az okozhatja. Ha nem lázas, nincs hasmenése, eszik, iszik, nem hány, csak kedvtelen, akkor várj még egy napot nyugodtan az orvossal. De ha bármilyen társtünet jelentkezik, akkor inkább vidd még ma.

2010. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Igazad van, 38,5-öt akartam írni. Késő volt és mellényúltam. Elnézést.
2010. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:

De azt írta a kérdező, hogy az oltást 3 napja kapta.

Nálam ugyan még senki nem lázasodott be az oltástól, de hasmenés előfordult. De nem 3 nap múlva, hanem másnap. Lehetséges, hogy még 3. napon is belázasodjon tőle?

2010. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!