Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! A kutyusom hány. De...

S. O. S.! A kutyusom hány. De miért?

Figyelt kérdés

Yorkim ma hajnalban hányt, aztán délelőtt is egyszer, most pedig kb fél órája megint. Ilyen fehéres mint a tej, habzik és nyúlós. Széklete van, viszont nagyon szúrós szagú. Nagyon megijedtem és félek. Mi lehet a baj?

A kedve jó, játszik és eszik is!


2010. aug. 18. 18:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a segítséget! De ha kullancs csípés lenne akkor az a kullancs még mindig benne lehet?
2010. aug. 18. 19:58
 12/15 anonim válasza:
Nem hiszem h kullancs...minden kutya hány...-.-
2010. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fehér habos hányás nálunk akkor volt, amikor vagy túl rohangálta magát a melegben, és a felhevült szervezetére ivott, vagy kennelköhögésnél. Nem krahácsolva tesz ki kisebb habfoltokat? Mennyit hány? Tutira gyomorból jön? Mert a leírás alapján nekem ez inkább ilyen köhögős váladéknak tűnik, mint hányadéknak.
2010. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát köhögni nem köhög, hanem öklendezik és úgy jön neki.

Egyébként ma még nem hányt. És úgy tűnik hogy minden rendben van vele, de jövőhéten úgyis vinnem kell a dokihoz és akkor megemlítem neki hogy mi volt vele, de persze ha esetleg addig megint beteg lenne elviszem hamarabb.

2010. aug. 19. 14:37
 15/15 anonim ***** válasza:
A kutyáknál a hányás a legkisebb dologtól is előjöhet, nem kell aggódni, ha valamiért hány. Viszont ha a hányás nem múlik el, egymás után (mint a te esetedben) én megnézetném, mert pl. gyomorhurut is lehetséges. Ha széklete van, az jó jel, mert akkor pl bélbetolódást kizárhatjuk. Ha nem bágyadt, az is jó jel, de ha bágyadt is ezek mellett, azonnal orvos! De én a helyedben megmutatnám egy orvosnak.
2010. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!