Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győri állatmenhelyen önkèntes...

Győri állatmenhelyen önkèntes valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon règóta szeretnèk segíteni állatmenhelyeken, ès áprilisban töltöm a 16-ot. Gondoltam ha lemegy ez a vírus helyzet akkor nyáron elszeretnèk menni önkèntesnek. Valaki esetleg tudna róla mesèlni? Hogy mennyit lehet bent lenni, csak akkor e ha hívnak vagy magamtól is bent lehetek akármikor ha szeretnèk? Ha valaki győrben önkènteskedik menhelyen az nyugodtan írhat privátban. De az sem baj ha nem győrben, bárkivel beszèlgetek ezzel a tèmával kapcsolatban. Nagyon èrdekel a dolog ès már várom hogy mehessek. Imádom az állatokat.:) Köszönöm előre is!!
2021. márc. 11. 23:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg mèg azt is megszeretnèm kèrdezni, hogy ugye suli miatt le kell dolgozni 50 órát èrettsègiig. Ès hogyha megkèrem őket, igazolják? Vagy ezt csak külön a suli tudja elintèzni nekem? Igazából annyira nem lènyeg, ès egyèrtelmű hogy nem ezèrt szeretnèk menni. De ha esetleg erre is van lehetősèg akkor èlnèk vele:)
2021. márc. 12. 00:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Másik menehelyen önkénteskedem, szerintem nyugodtan írj rájuk és válaszolnak majd minden kérdésedre.

Ahol én vagyok is járnak 50 órások, mikor gimis voltam, egy egyszerű szerződést kellett aláírnia a fogadó szervezetnek és a sulinak, majd a lapomra(nálam még nem füzet volt) minden alkalommal be kellett írni, hogy mennyit voltam és a szervezettől valaki aláírta.

Ahova járok, ott előre kell egyeztetni, nincs fix időpont, mikor lehet menni, nekik is könnyeb így számolni, mert előfordulhat, hogy épp egy kutyát visznek dokihoz, valami váratlan dolog miatt és akkor akár két órát is várhatnál a kapuban, vagy csak elmennek sétáltatni, illetve az sem teljesen jó, ha egy nap túl sok sétáltató megy, mert mire az ember megfoja a lapátot, hogy felszedje a kakit, mehet vissza a kaput nyitogatni, mert végeztek a sétával és másik kutyát vinnének.

2021. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Hát nálunk semmit nem mondott az ofő hogy mielőtt mennènk kell e valami szerződès. Nálunk ilyen kis füzet van, de majd rákèrdezek azèrt.:)
2021. márc. 12. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!