Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Trixie classik H kutyahám jó?

A Trixie classik H kutyahám jó?

Figyelt kérdés

Van valaki közületek, aki ilyet használ? Közepes testű kutyára is ajánljátok? Ha húz, akkor tényleg eloszlik az erő és kevésbé fáj neki, mintha nyakörv lenne rajta?

Ha valakinek van ezzel a fajta hámmal tapasztalata, kérem írjon!

Megéri ilyet venni?

Előre is köszi a válaszokat :))



2021. márc. 17. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
mint az összes többi
2021. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk nagyon bevált, 4 kutyán bizonyított, kistestűek (3-8kg)


Legbiztonságosabb típus, sosem bújtak ki belőle. Nem zavarja őket a mozgásban, nyáron sem melegít pluszban. Árához képest elég tartós darab, 3-4 évig bírja. Következő kutyáimnál csak ezt a hámot fogom használni.



(Húzni nem szabad hagyni, akár nyakörvben, akár hámban van. Ha nem korrigálod, mindegy mi van rajta, húzni fog)

2021. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyet használok a 9kg-os kutyámnál, nagyon szeretem, meglepően jó minőség, ilyen árban gyengébbre lehetne gondolni. Nem csúszkál, ha beállítom egy méretre, egész erős a csat is. Kényelmes a kutyára ráadni, és őt sem zavarja, alá is tudom öltöztetni szükség esetén. Én futok is a kutyámmal, futásnál húzhat a kutya, egyáltalán nem vágja, kényelmesen bele tud feküdni, nyakörvvel nem szabad futni. Sima sétánál azért ne hagyd húzni, hámon is megtanítható szépen sétálni, és nyakörvben is húz, ha nem korrigálsz.
2021. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!