Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy kutyát. Mit írjak bemutatkozásnak? (a tenyésztőnek)

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én leírtam, hogy milyen célra kéne nekem kiskutya, és utána rákérdeztem mikorra várható a következő alom és milyen párosításból, milyen árkategóriára számítsak. Nem kell túlgondolni :) Milyen fajta van tervben?
2021. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Border collie


(egyébként van már egy BC, de szeretnék még egy kutyust. Természetesen nem tenyészteni)

2021. márc. 17. 19:38
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
A tenyésztő kért bemutatkozást, vagy magadtól akartál neki írni? Bőven elég magadtól annyit írnod, mit amennyit az első válaszban írtam :)
2021. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Buran ***** válasza:
36%

Szerintem érdemes lenne meggondolni, hogy ne tenyésztőnek írj, hanem egy menhelynek. Lehet, hogy border collie épp "nincs raktáron", de van száz másik kutya, biztos akad olyan, aki az igényeidnek megfelel és az életén át hűséges társad tud lenni.


Ne feledd, egy menhelyi kutya örökbefogadásával két életet mentesz meg. Egyet, akit kihozol és egy másikat, akinek így lesz a menhelyen :)

2021. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Szép dolog az örökbefogadás, de ha valakinek direkt konkrét célra kell egy kutya, akkor fontos a fajtajelleg és a megfelelő temperamentum, és ezt csak a tenyésztőtől vásárolt kutyánál találjuk meg biztosan :)
2021. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Hogy van pénzed és nem alkudozol az áron.
2021. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az örökbefogadás se rossz ötlet. És igen, a tenyésztő kérte a bemutatkozást.
2021. márc. 17. 19:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért durva lenne először a pénzről beszélni. Jól elküldenének, az biztos. De ha fél milla, akkor annyi.
2021. márc. 17. 19:57
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Az igazat.
2021. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Én mindnél, ahol érdeklődtem rákérdeztem az árra is. Nem pofátlanság, normálisan írtam, nem küldött el senki. Ez egy igenis fontos tényező, főleg a nagy árrések miatt. :) Hasonló kaliberű kutyák kölykeikért volt aki, 180 ezret, és volt aki 1000 eurót kért.
2021. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!