Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy kutyát. Mit írjak bemutatkozásnak? (a tenyésztőnek)

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 19:27
1 2
 11/13 qkker1 ***** válasza:
2021. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp a közeljövőben szeretnék írni a tenyésztőnek:D

Van már mentett kutyám, de a tenyésztőtöl konkrét célra szeretnék kiskutyát.

Még nem gondoltam végig, mit fogok írni, de van egy vázlatom, amin még simítgatok imitt-amott.

Életkor

Lakóhely

Család

Egyéb állatok

Miért pont ezt a fajtát választod

Miért ezt a kennelt(ez nem hiszem hogy annyira fontos lenne, de én bele szeretném írni)

Mennyi időt töltenél vele

Mennyire vagy aktív

Mit szeretsz csinálni szabadidődben

Hol tartanád

A saját személyiséged

Milyen személyiségű kutya illene hozzád

Mennyire vagy tisztában a fajta igényeivel

És én annak a híve vagyok, hogy minnél többet írok magamról, annál nagyobb a valószínűsége annak, hogy a tenyésztő válaszolni fog.

Igaz, nem ismerjük egymást, de remélem hosszú, szép éveket fog melletted hűségesen ez a BC:)))

2021. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-est meg kiegeszitenem: mi a munkad es viszed-e magaddal dolgozni vagy nem. Mennyit vagy egyutt a kutyaval naponta egy legterben.


A napi 8-10 oras munkarend utan nem viszik el az emberek 2-3 orat futni bicajozni a kutyat naponta. Ezt a tenyeszto is tudja es nem akarja olyanhoz adni,aki elhanyagolja a kutya mozgasigenyet.

2021. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!