Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyám is Covidos?

Lehet a kutyám is Covidos?

Figyelt kérdés
Én az voltam , de már meggyógyultam, viszont a kutyám elfolytában “szuszog” és “köhög”. Az orra száraz , étvágya nem nagyon van..

2021. márc. 21. 17:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%
ajánlom azt a cikket amely azt írja le , hogy alakultak ki a járványok. A HÁZIÁLLATOK MIATT jöttek létre.
2021. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
#13 Forrás pls... A járványok a nagy népsűrűség, és globalizáció miatt alakulhatnak ki amúgy. Az indulópont mindig egy felelőtlenség, vagy emberi hiba. (Szándékos terjesztésben nem akarok hinni...) Szegény háziállatokat belekeverni, és felelőssé tenni emberi gondatlanságért, felelőtlenségért...
2021. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%

#14


Madárinfluenza, segtésifluenza, stb.

2021. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%

#15 Hm... Érdekes, de én ezekben az esetekben is úgy gondolom, hogy emberi mulasztás miatt változhatott a vírus emberre is veszélyessé. Ezek is már jó régen létező kórokozók, csak úgy nem alakul egyik sem embert fertőzővé, és még kevésbé rögtön emberről emberre terjedővé. Nem fűzöm tovább, mert még eljön értem a TEK... Gondatlanság, mulasztás ÉS népsűrűség.

///Iszonyúan zárójeles, de a természet törvényeinek megfelelő helyreállítási mechanizmus egy járvány. Természetesen nem vagyunk állatok, van orvostudomány, és egyáltalán: tudomány, ezért képesek vagyunk legyőzni a természetet... egy ideig... De ez a pandémia előre prognosztizálható volt, mint ahogy előre meg lehet mondani, hogy ez nem lesz az utolsó. Sajna ameddig a természetes egyensúly nem áll helyre, addig a természet ezért fog küzdeni. Nem elkerülhető, csak elodázható. ///

Na, megyek vacsorázni inkább...

2021. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
a dél amerikai őslakosok is a járványok miatt haltak ki, az index könyvében a "ma is tanultam valamitb"-ben írtak erről és arról , hogy a domezstikáció miatt sok vírus átterjedt az európaiakra az állatokról amire ők immunisak lettekde az indiánok pl nem. a mostani jrávny is talán egy tobzoska miatt indult ki. Az állatok potenciális fertőzésforrások ha tetszik , ha nem
2021. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
a közti gazda kifejezést ismeritek? elég sok fajspecifikus élősködő van és vírusokkal , baktériumokkal ue a helyzet. Aztán a gazdi játszik a kedvencével nem mos kezet véletlen s már ott is az újabb világjárvány
2021. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A vírus elméletileg nem terjed emberről állatra, ettől függetlenül javasolt dokihoz vinni.
2021. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
63%
Egyértelműen igen.
2021. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%
2021. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
43%

Ne híreszteljétek, hogy az állatok is elkaphatják, mert amilyen idióta emberek élnek ma közöttünk, akiknek a TV az Istenük elkezdik halomra ölni őket. Volt már rá példa, hogy egy időben állatokat hajigáltak ki panelekből, gyilkoltak le.

Ne az állatok igyák meg a levét a ti baromságaitoknak!! Legyen már eszetek!

2021. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!