Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyám is Covidos?

Lehet a kutyám is Covidos?

Figyelt kérdés
Én az voltam , de már meggyógyultam, viszont a kutyám elfolytában “szuszog” és “köhög”. Az orra száraz , étvágya nem nagyon van..

2021. márc. 21. 17:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
pdig a járványok az állatokról terjdnek emberre sok esetben . ha tetszik ha nem , ez van.
2021. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
forrást? mert épp az ellenkezőjét találtam
2021. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Oda-vissza lehetséges, mindre van példa. Meg van egy rakás olyan is, ami állatot, embert egyformány fertőz, megbetegít. Most ezen kár vitázni...
2021. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Én nem okoskodni akarok, el akarom kerülni, hogy a sok fanatikus covidista az állatoknak ártson, mert a múltban volt rá példa, nem egyszer.
2021. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
36%

Szoktak állatról emberre is terjedni, de a covid nem olyan. Már be is igazolódott, hogy kínai laborból "szabadult" ki ez a virgonc vírus.


Érdekes az is hogy elhalgattatták azokat az orvosokat, akik másokat próbáltak figyelmeztetni, vagy épp fel akarták fedni az igazságot.


[link]

2021. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#24 Én meg annyit szeretnék megakadályozni, hogy a sok fanatikus antivaxxer embereket gyilkoljon a vírussal. Mellesleg a WHO álláspontja szerint nyérc, macska, tobzoska, és még egy pár állat lehet a közti gazda, és "nem tartja valószínűnek" a labor eredetet, de még minden teóriát vizsgálat alatt tartanak.

A WHO elérte a "brit tudósok" szinvonalát az utóbbi évben.

Mivel nem tudhatjuk, ezért én fogadást ajánlok:

A., véletlen labor eredet

lehet még

B., szándékos labor eredet

C., természetes folyamat

Én az A-ra szavazok

2021. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Tudod, amikor van egy ilyen veszééélyes vírus, mindig az van, hogy "véletlenül" kiszabadult. Véletlenül elkeveredett, nagyon sok a véletlen. Ha valami ennyire veszélyes, hogy engedhetik meg magukat az ezeken kísérletező emberek hogy b*lfaszkodjanak, és "véletlenül" rászabadítsanak egy ilyen vírust a világra?

Úgyhogy én a B lehetőséget választom a listádról.

2021. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!