Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki ellopná a kutyádat...

Ha valaki ellopná a kutyádat és továbbadná olyannak, aki nem t udja, hogy lopott kutya, és akihez került, nem akarná visszaadni, mit tennél?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 07:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
94%
Feljelenteném. Ezer képpel és az utlevelével tudom bizonyítani hogy az enyém.
2021. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
88%
Chippes kutya? Nem tudja, de feltételezheti hogy lopott, így orgazdaság. Rendőrségi feljelentés.
2021. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
20%
VISSZaloPNÁM!
2021. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
95%
Oltàsi könyvel és chip szàmmal tudnàm bizonyítani, hogy az enyém.
2021. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
24%

De ezek szerint az nincs?


Lopd vissza,ha a tiéd volt és jó gazdája voltál, megy vissza.

2021. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
A kérdés elméleti, de ha valakivel történt ilyen, megírhatja. Olyat olvastam már, hogy a chip tönkrement, nem érzékelte az olvasó, és újat kapott a kutya, valamiért megnézték. Nem jellemző, hogy a gazdik ezt megnézetik állatorvosnál. De a talált kutyákat sem mindig viszik el chipet nézni.
2021. márc. 23. 08:01
 7/51 anonim ***** válasza:
93%

A tesóm agyonra lefogyva találta meg a kutyáját egy állatmenhelyen,én nem ismertem volna fel és volt chipje,ennyit erről.


12.ik kerületből került nem tudom hogyan a Tarzan Érdre,de meglett.

2021. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
89%
A talált kutyákat is el kell vinni orvoshoz, nekik is kapniuk kell háromhavonta féreghajtót és évente oltást. Ha valaki először megy vele, akkor nyilván kiállít az orvos egy kiskönyvet, és akkor megnézi hogy van-e benne chip.
2021. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
20%

Látom 8-as nem vagy állattartó,én elvittem a talált macskámat állatorvoshoz 2 nap múlva,közölte mi a baja és hiába kérdeztem megkaphatja e ember,nem voltak hajlandóak válaszolni a többször feltett kérdésemre.


Annyi,hogy járhattam utána bőrgyógyászhoz.


Még annyit,hogy a falusi ismerősöm jobban tudta mi a macska baja,de legalábbis ő felvilágosított.

2021. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
89%
Mivel saját kutyám bizonyítanám is, kutya meg egyből megismerne odajönne hozzám! Ha kell hatóságsegítségét kérném ennyi.
2021. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!