Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fagyos húst lopott a spánielem...

Fagyos húst lopott a spánielem, Lehet baja?

Figyelt kérdés
Sajnos hasi műtétem volt így nem tudom most orvoshoz vinni Csirke darállékot lopott tegnap, ma meg csak fekszik nem csinál semmit.Nem tudok még úgy mozogni ahogy szeretnék,letettem a 0,5kg csomagot az asztalra hogy kiolvadjon,ez lett volna a vacsija de megfőzve fele reggel fele este,én meg addig lefeküdtem pihenni. Mire kimentem nem volt sehol.Szerintem megette.Még jó hogy nem volt zacsiban.Mit csináljak vele?Minden pénzem ráment a dokikra,fizetés előtt egy fillér nélkül vagyok.Ha valaki tudna valami ötletet adni azt megköszönném.

2017. ápr. 29. 22:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nem lesz semmi baja, legfeljebb túlzabálta magát kicsit.

Neked gyógyulást!

2017. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
11%

?

Milyen ötlet?

Az, hogy jól bezabált, arra vársz választ??? Ugyan mi baja lenne már ettől, te jó ég..

Bezabált, és most meg döglik. Miért kéne már aggódni emiatt??!

2017. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
ha nem verted meg tulzottan, akkor semmi baja nem lesz :) de a viccen kivul: nekunk sincs bajunk a jegkremtol, legfeljebb a torka kapar majd kicsit
2017. ápr. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesz semmi baja.
2017. ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azota sem javult. Ál egyhelyben és csak van. Reggel a vizes edényében ácsorgott.Sajnálom de amugy is szét vagyok csuszva. Egyhete mütöttek.Tegnap jöttem haza. Mindenem fáj. Bocs hogy hülyeséget kérdeztem. De megilyetem......
2017. ápr. 30. 09:19
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem vertem meg még megsem szidtam. Ránéztem a nagy boci szemeire és elment a mérgem.
2017. ápr. 30. 09:21
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Széklete van? Nem hány, nem lázas?
2017. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A székletett nem tudom szabadon jár ki be bilenös ajton.Láza nincs nem melegebb mint màskor.Sárga répát föztem annak a levét adtam neki viz helyet. Abból ivott picit. De nagyon bágyadt. Néha felkel kimegy az udvarra. Késöbb visszajön de nagyon fura a járása. Én sajnos nem tudok utána menni.
2017. ápr. 30. 12:09
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
nyugi, nem lesz baja. Inkább magaddal torodj, az irásod alapján te vagy a betegebb! Jobbulást :)
2017. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kint voltam egy kicsit akkor láttam hogy vizet hányt a kutya. Most meg az oldalán fekszik:( beszélek àllatorvossal hátha utolag is kifizethetem.
2017. ápr. 30. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!