Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az erdoben, vagy a mezon ti...

Az erdoben, vagy a mezon ti felszeditek a kutyatok utan a kakit?

Figyelt kérdés
Nem turistautvonal, emberrel se nagyon lehet talalkozni arrafele. Mindig kicsit elszegyellem magam, de ilyenkor hozzam haza zacsiban, vagy mi? Jo helye van ott, de más ezert megszolhat esetleg?
2021. márc. 24. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
ha az ösvény közepére csinál,akkor felszedem . A bozótosba én nem mászok utána az erdőben,gáz vagy sem. Mezőn ugyanez
2021. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
11%
még az utcán sem
2021. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

nekem nincs kutyám, de én föl szoktam más helyett is szedni...

a talpammal :(

2021. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Én nem szedem fel.

A városban ha olyan bokros részen járunk ott sem.

2021. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Jogosan szégyelled el magadat, mert semmiben nem tartana felvenni. Ha annyira undorodsz a kemény széklettől, akkor egy zacskóval felszeded, bekötöd, másik zacskóba bedobod, így még véletlenül sem fogsz kapcsolatba kerülni vele. Alkalomadtán eldobod egy szemétledobóba.
2021. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Nem szoktam. Az erdei állatok se takarítanak maguk után, nem fog az a kutyagumi sok vizet zavarni.

Ezerrel gázabb, mikor az ember toj közvetlen az út mellé. Sajnos egyszer nálam hamarabb vett észre egy ilyen kupacot a kutyák, aznap este fürdés volt...

2021. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Totál senkiföldje erdőben nem szedem fel, de pl. itt vannak mezők, fás területek, mini fenyvesek, ott igen, aztán viszem magammal. A mi településünkön eleve gyűlölik a kutyasétáltatókat, kutyásokat. Mondjuk azt nem értem, hogy viszont az eldobott üvegek, cigisdobozok, gyerMekek odaszarása sok zsepivel a fás részeken+eldobott csokispapírjaik az nem zavarja az embereket.
2021. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

Erdoben hamarabb eszrevenni az eldobott szaros papirzsebkendot, amit a kedves emberek hagynak szanaszet ... hagyjuk mar ezt a kutyaszar temat.


Erdoben nem, mezon se es sehol sem! ... Akinek ez a heppje, hat szedje fel :)

2021. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Neha ram szol valaki ... de akkor sem! :)
2021. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

Rafinaltabbja nem beszol, hogy szedd fel, hanem megkerdezi: "adjak zacskot?"


Azt szoktam valaszolni nem kell, van zacskom ... de ha most elhasznalnam, legkozelebb nem lenne :)))

2021. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!