Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 10 hetes allergiás yorki...

Egy 10 hetes allergiás yorki babának melyik a legjobb táp?

Figyelt kérdés
Sziasztok, bővült a családunk egy kis yorki kislánnyal a tenyésztő a royal canin tápot ajánlotta azt is vettünk neki ilyen egészen apró háromszög alakú. De úgy tűnik nem bírja sajnos :( Esetleg valakinek van tapasztalata milyen tápot lenne érdemes neki venni? Amit ehet ilyen piciként is? Előre is köszönöm

2021. márc. 26. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Meg például ott is kezdődik a szeretet, hogy nem hagyok rá mindent. Tagja vagyok kutyás csoportoknak és az egyikben sokszor vannak olyan videók, hogy a kutya morog, sőt harap és nevetnek rajta...
2021. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nyilván nem online portálon keresgélek.. hanem már csütörtökön voltunk orvosnál az első dolgom ez volt hogy elvigyem! Az orvos mondta hogy szerinte allergia lehet. Egyebkent nincs hasmenése, teljesen jó a hangulata is, iszik eszik! A szaja és az orra között feldagadt neki a bőr egy kis részen és kihullott ott a szőr is neki :( akitől vettük a kutyust a royal canin startert adta neki mi is ezt vettük. De mivel mást nem evett így erre gyanakszunk és hallottam többféle hypoallergen tápról erről szerettem volna kis véleményt kérni tudjam melyik lehet a kis szervezetének a legjobb!
2021. márc. 28. 18:58
 13/15 A kérdező kommentje:
Másrészt beteges? Ahogy írtak előtted valóban nem írtam le hogy voltunk orvosnál így ahogy a többiek te sem tudhattad. Mégis beteges dolognak nevezed? Igen gondoskodunk róla,vittük orvoshoz egyből .. figyeljük nehogy bármit lenyeljen, megegyen , szobatisztaságra neveljük, játszunk vele. Teljes értékű családtag lett! Az hogy megkérdeztem hogy kinek mi vált be ez is csak azért mert olyan " borzasztó" gazdi lehetek mert fontos hogy normál tápot kapjon ami esetleg másnak is segített és jó volt a kutyusnak!
2021. márc. 28. 19:06
 14/15 anonim ***** válasza:

Az "allergia lehet" csak tippelgetés, millió másik tünet lehet még amit leírtál. Nálunk szárnyasallergia van, de a hipoallergén táp nem vált be, csak véresre rágta magát tőle. Hosszú hónapok alatt találtam meg azt a tápot (orvosi felügyelet mellett), amivel nincs semmi baja. Mi most a Wolf of wilderness-t használjuk, de lehet az nálatok nem válik be.


Ezért is felesleges tippelgetni, ha a tenyésztőnél azt a tápot ette végig, akkor kicsi az esélye, hogy ahogy hozzád kerül, hirtelen allergiás lesz rá. Persze van rá esély, de minimális.

2021. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2021. márc. 29. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!