Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó levél egy...

Szerintetek ez jó levél egy tenyésztőnek?

Figyelt kérdés

Tisztelt Xy!


Xy vagyok,? lakos és az interneten találtam rá az Ön tenyészetére. A családunk régi nagy szerelme a Rottweiler. Már jó pár éve, hogy fontolgatjuk egy új családtagnak az érkezését.

Volt egy gyönyörű rotink, akit sajnos el kellett altatnuk rákos megbetegedés miatt körülbelül 8-9 éve. Elvesztését nehezen dolgoztuk fel, sokáig nem volt kutyusunk mert nem szerettük volna egy újabb családtagnak az elvesztését újra átélni. Hosszú idők elteltével most úgy döntöttünk, hogy ideje lesz egy újabb taggal bővíteni a családunkat. Leírnék magamról és a környezetemről néhány dolgot: Kertes házban élünk édesanyámmal,a testvéremmel és a nagyszüleimmel. Szeretek sportolni, kirándulni. Naponta órákat tudnék a kutyussal foglalkozni ,utazásaim során hű kísérő társam lenne( nem maradna egyedül) . Kellő képpen le tudnám őt fárasztani mentálisan illetve fizikálisan. Nálunk igazi családtag lenne. Természetesen fontos, hogy megfelelő papírokkal, szűrési eredményekkel rendelkezzen.

Szeretném kérdezni, hogy az Ön kutyáinak milyen a temperamentumuk? Milyen szűréseik vannak és mik a szűrési eredmények? Mennyire hajlamosak diszpláziára? Helyileg merre van az Ön kennele? Válaszát előre is köszönöm.

Köszönettel :

Xy



2021. márc. 27. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szia, szerintem jó,viszont érdemes rákérdezni a kutyus árára is,mert nem olcsók. :)
2021. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem, ez nagyon jó levél! :)

Bátran küld el.

Ha tényleg készen álltok!


Ui: Részvétem a kutyusod miatt!

2021. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
*küldd
2021. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk a kutyái szűréseit és helyi tartoszkodást a tenyésztő mindig leírja az oldalán de ettől fűggetlenül jó.

U.I: sajnálom az előző rotid. A mi vizslánkat is nem rég vesztettük el. :(

2021. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A sportot konkretizald. Heti hanyazor,mit sportolsz. Hol pontosan. Egy alkalom hany perc kb. A kutya ehhez hogy csatlakozna.

A tenyeszto megmondja,h az keves,sok vagy megfelelo a kutyanak. (Bar mar ismered a fajtat.)


Neked kell leirni,h mit varsz a kutyatol. Mi a fontos. Szeresse,ha olelgetik,puszilgatjak? Legyen nyugis,szofogado? Vagy elenk,karakteres dominans,kevesbe szofogado? Az almokon belul altalaban szokott lenni ilyen is,olyan is. A kutya nemet is ird le.

Van-e mas haziallatotok vagy lesz -e.

Mennyi idos rotit akarsz vasarolni. (En pl kamasz kutyat vettem,nem akartam atelni a babakutya dolgait.)

2021. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is bővítenék a sport részén. Kutyasuli, mikor mennyi. Kan vagy szuka inkább, pörgősebb vagy nyugodtabb.


És megkérdezném, hogy van e lehetőség kennel látogatásra, hogy személyesen találkozzunk.


Még beleírnám, hogy a család beleegyezik a kutyus a, ki mennyit foglalkozna vele. Nekem nem teljesen tiszta, hogy családi kutya lenne e, vagy csak a tiéd.

2021. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, de igaza van a 6.-nak. Az még hiányzik. Egyébként tényleg jó lesz, nyugodtan elküldheted! 😄
2021. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!