Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavapoo-t keresek, hol lehetne...

Cavapoo-t keresek, hol lehetne vásárolni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy designer keverék. Amerikán kívül max menhelyen találsz.
2021. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom első kutya és a külselye tetszik.

Bármelyik menhelyen lévő bolyhos bozontot formára lehet nyírni és még jót is teszel azzal, hogy nem esetleg egy szaporítótól vásárolsz valami összekutyult ebet.

2021. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
*j
2021. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
A designer keverékek pont ,hogy nem szaporítók "kutyulták" össze az ilyen keverékek tenyésztők közre működéséből születnek és nem mindig csak mert olyan cuki lenne. Például gyakran kereszteznek versenyekre terelő kutyákat és agarakat.
2021. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy kérdező ilyet tényleg csak amerikából vagy a kutyus szüleinek őshazájából. (Franciaország-Pudli, Anglia-Cavalier) tudsz venni.
2021. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

#4, Hivatalosan minden kutyafajtát csak tenyésztő tenyészthetne. Viszont Magyarországon nem ez a helyzet, rengeteg szaporító van, és bőven akad olyan is, aki a designer fajtákat ragadja meg, hiszen ritka és sokba kerül. Én ezekre az emberekre gondoltam, mivel a kérdező még valószínűleg tapasztalatlan, megeshet, hogy csőbehúzza egy magát tenyésztőnek mondó szaporító, aki jelentkezik neki, hogy ő itthon is tenyészti ezt a fajtát, hiszen laikus szemnek bármelyik csivava+puli+uszkár+pumi+havanese+akármi keverék nézhet ki úgy, mint egy cavapoo kutya - ezt értettem összekutyult eb alatt.

És itt jönnek a menhelyek, ahol nagyon sok hasonló szőrmók vár gazdára, ha a kérdezőnek a fajta külseje tetszik, bármelyiket formára nyíarathatja, de talán akad olyan is amelyiknek a személyisége is hasonlít.

2021. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!