Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kint tartja a kutyáját,...

Aki kint tartja a kutyáját, miért?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, akik kint tartják (tehát nem a többieké): miért, milyen fajta, milyen élete van? (Kiviszed-e sétálni a kertből, töltötök-e együtt időt, egyéb ktivitás)

2021. márc. 28. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Mert kangal, kb 70 kilós, azért vettük, mert erre felé sok a betörés, házörzes céljából van. Szoktunk sétálni , kiviszem a rétre szaladgálni. Miért kérded?
2021. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém egy szibériai husky. Hatalmas a mozgásigénye és szó szerint megőrülne idebent a lakásban. Természetesen viszem sétálni, meg játszunk, de az ő helye semmiképp sem idebent van.
2021. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Mert a kutya kintre való...
2021. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert az enyém terelő fajta, nemrég került hozzám (meghalt az előző gazdája), és én alapvetően kintinek tartanám, de páran azt gondolják, az a kutyának szenvedés, meg falkaállat, és ezért szenved, ha nem velünk van bent. Amúgy naponta kétszer alapból sétálunk, közelben az erdő meg a szántó, plusz ha még ki kell menni valahová (bolt, egyéb). De éjszaka is kint van (van háza persze):
2021. márc. 28. 13:02
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez kutyatol fugg szerintem, es ez is lenne a helyes. Nalunk szabadon jarkalhat a kutya, eldontheti, hol akar lenni. Napkozben sokat van kint, de ejszakara mindig bejon jo idoben. Telen viszont kb csak bent van, mert nagyon fazik kint, csak setakra jon ki velem.
2021. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Kutya szerencses esetben a gazdaja mellett van. Nalunk is ez a helyzet. Ha kirandulunk, maszkalunk, csvargunk vagy felfedezzuk a vilagot, akkor kint vagyunk ... amikor mar mindketten kelloen kidoglottunk hazajovunk es bent vagyunk, hiszen mindketten szeretjuk a kenyelmet, a komfotot es a szep tiszta kornyezetet :)


Hazorzeshez sem kell kint lennie, hiszen ha bent van a hazban ... pont azt kell orizni, nem a kertet :D

2021. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%

6+


... ja, el is felejtettem hatalmas kozepazsiai kanom van :)

2021. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk, ha bent akar lenni, bent van. Ha kint akar lenni, akkor kimegy.
2021. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
És miért pontozol le? Értelmes választ adtam!
2021. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%

6++


Tesom kint tartja a kutyait, de a kutyak valojaban a kertben szinte semmit nem csinalhatnak :) Vigyazzni kell a vetemenyesre, nem pisalhatjak ki a fuvet, nem szarhatnak ossze-vissza ... szoval szerintem az ilyen kinti kutyanak nem tul jo ha kint van.

2021. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!