Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinn szoktad hagyni a kutyádat...

Kinn szoktad hagyni a kutyádat a bolt előtt, amíg vásárolsz?

Figyelt kérdés

Mostanában többször találkoztam egy közeli bevásárlóközpont teremgarázsában ugyanazzal az aranyos barna labradorral, akit a gazdi kikötve hagyott az ajtó mellett, amíg ő fent a boltban vásárol.


Ezen elgondolkozva, én félnék a helyében, hogy addig baja esik, vagy pl. valaki elviszi magával. Nem is merném kinn hagyni, pláne úgy, hogy mostanság megszaporodtak a kutyalopások a környéken.


Ti kint szoktátok hagyni a kutyátokat kikötve, ha be kell mennetek vásárolni egy boltba?



2021. ápr. 3. 12:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
97%
Pl. kocsiba max. télen ajánlatos, mert megfulladthat, hacsak nem nyitod le az ablakot félig, de ott ki mászhat vagy könnyen feltörhetik a kocsidat.
2021. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
23%

11.-nek.


Állóhelyzeti fűtés/szellőztetés mellett minek hagynám nyitva az ablakot?

2021. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
67%

Az előző kutyámat kint mertem hagyni időnként, de csak kisboltba szaladtam be. Kutyafüggő, ő pl nem esett pánikba, csak szépen ült és megvárt. A jelenlegi hiperaktív, lehetetlen lenne bemenni a boltba ha velem van.

Attól soha nem féltem hogy ellopnák őket, mindkettő keverék, sintértelepről hoztam ki őket. Nálam inkább az ő tűréshatáruk volt a döntő. Az előzőt nem zavarta ha beugrok a kisboltba és pár percet várnia kell rám, elnézelődött addig, a mostani viszont nem bírná, ő ilyen mágneskutya. Itthon is a sarkamban van folyamatosan.

Autóban viszont semmilyen kutyát nem hagynék semmilyen körülmények között.

2021. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
44%
70 centis fekete kutyám van. Cseh fém szájkosarat hord, amikor szükség van rá. A megszokott boltjaimnál kikötöm. Közömbös mindenkire, de ha közel akarnak menni hozzá ismeretlenek, először megmutatja a fogsorát némi berregő hang kíséretében kedvesen. Idáig még mindig megtaláltam a kikötés helyén :)
2021. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%

10, a legtöbb póráz karabínerrel kapcsolódik a nyakörvre, hámra, egy békésebb kutyát simán el lehet kötni.

Nekem golden retim van, szóval őt talán nem kapják fel és viszik, de kicsiket simán.

2021. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
22%

Dikk...


Lepontozás, mert valakinek a kocsijában van állóhelyzeti fűtés/hűtés?


Na mindegy, itt sokan fostok a lopás miatt, de miért nem vesztek lopásgátlós pórázt?


Egy senki.

2021. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
95%

En falun lakom ahol kisebb boltok vannak. Ha csak beuggrok valamiert es eppen nalam a kutya akkor kinthagyom kikotve de csak ha bentrol ralatok es max 1 perc alatt vegezni tudok.(ures az uzlet). A nagyobb elelmiszerbe (falun) nalam ki van zarva. Nem azert mert ellopnak, hanem mert akarki adhat neki akarmit, az en kutyam meg imad enni:) A masik problema meg az lenne, ha kikotom rovid porazra a kutyat es arra jon egy masik kutya meg csak meg se tudna magat vedeni szegeny.

Varosban biztos nem hagynam kikotve a kutyat, mondjuk falun se dijazom az otletet.

Autoban csakis max 5 percre hagynam.

Egyebkent szerintem jobb ugy megoldani a bevasarlast, hogy nincs nalad kutya.

2021. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer kinthagytam ameg beugrottam a mekibe elvitelert /ralattam vegig, ablakot picit leengedtem/


Mire beutottem a rendelesem mar a kocsi korul alltak a cintanyerok 😅


Az egyik ott dolgozo kijott velem (lany vagyok) es segitett elzavarni oket... Maskulonben se kutya se auto nem lenne mar.


Azota nem hagytam kint sehol. Kikotni plane nem mernem ezek utan...

2021. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%

Es mielott a mekiert leharapna valaki a fejem: turazni voltunk, csak szepkartya volt nalam es meg hosszu volt az ut hazaig.

Teljesen mindegy igazabol, nem normalis hogy 5 percre nem hagyhatom ott a kocsit/kutyat sehol mert nincs biztonsagban semmi. Rendor persze ilyenkor sehol.

2021. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
37%
18-19, a példát értem, de speciel itt megkönnyítetted volna a saját dolgodat egy drive innel :D
2021. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!