Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hány forintos karácsonyi...

Hány forintos karácsonyi ajándékokat vásárolsz szeretteidnek ergo egy családtagodra kb. hány ezer forintot költesz?

Figyelt kérdés

Például a szüleid drágább a testvéreid olcsóbb ajándékot kapnak?

Veszel olyan ajándékot amit az egész család tud használni például monitor vagy hajszárító?

Az apukáknak és nagypapáknak nehéz vásárolni, Te mit veszel nekik idén?

Kerüljük a sablonos ajándékokat mint zokni, nyakkendő, dezodor, sampon, tusfürdő?



2012. dec. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gyerekeinkre kb 5-6 ezer/fő, rokon gyerekek 2000, felnőttek 1500/fő, dédiknek saját készítésű mézekalács házikó.

szüleimnek és anyóséknak ajándékkosár, unokatesómnak és öcsémnek (14 és 16 évesek) egyedi fotós párna, férjemnek digitális időjárás állomás kb 4000 ft, hugomnak kávéscsésze készlet, férjének házi szerszám készlet, sógornőmnek kerámia sütőtál, férjének valami horgászos cucc.

2012. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám és tesóm drágábbat, apám, az ő élettársa, nagyanyám, nagynéném, nagyanyám olcsóbbat, párom olcsót plusz engem, a gyerek sokat.

Konkrétan:

anyu pizsama + papucs, tesóm biciklihez szerszámkészlet és váztáska, apám parfüm csomag+ szép öngyújtó, élettársa, nagynéném és nagyanyám egyaránt parfüm vagy tusfürdő csomag.Párom parfümöt plusz engem mint mikulás lányt

2012. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, amikor olyat vettem, amit az egész család tud használni, de most nem. Alapvetően mindenki jelképes ajándékot kap, de próbálok lehetőleg találót.

Párom: bőrkesztyű és egy könyv, 11e. A kesztyűt azért kapja, mert teljesen kifújja a szél a bőrét, de sajnál rá enyni pénzt, a könyvet még régebben említette, hogy egyszer szeretné megszerezni.

Tesóm és a barátja: szív alakú tükörtojásforma 1500. Mert nem régóta élnek együtt és ezzel csinálhatnak egymásnak szívecskés reggelit.

Unokatesóm és a barátja szintén, lásd fent.

Nagymamám: szekrénybe való lámpa, ez csak egy ezres, viszont szüksége van rá, mert nem lát be az egyik konyhaszekrénybe.

Öcsém: sudoku kocka, 1500-ért, mert mindig lenyúlja a rubik-kockámat :D

A nagynénéméknek még nem tudom, mit adjak, ők valami olyasmit kapnak, amit az egész család tud használni, kb. 2-3 ezer Ft értékben.

A szüleimnek sem tudom még, mit adjak, rájuk fejenként kb. 2 ezret szánok.

2012. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Párom: 25 ezer ft

apa: 6500 ft

anya: 6000 ft

Mostohatesók: 5000 kettőjüknek

Mostohanyám: 5000 ft

Papám: 3000 ft

Anyós-após: 4000 ft


Ez 54 ezer ft így mindenkinek ajándékok.

De mindenkinek személyreszólót vettem,amire szüksége van,örülne neki.

Apámnak fotókönyvet tesóimmal növekedési fázisainkról személyes idézetekkel,anyámnak elektromos seprűt mert tönkrement az övé,páromnak tabletet mert pasiból van és örülni fog neki,mostohatesóimnak illatszereket mert piperkőcek:),papámnak egy gyapjú pulcsit mert nagyon hideg a lakása,mostohaanyámnak bőrpénztárcát meg likőrt mert régi már a pénztárcája,anyósnak kókuszos-meggyes lekvárt meg raffallot mert kókuszimádó,apósnak meg egy üveg finom bort mert szereti.

Sokat spóroltam rá,de megérte mert tudom hogy mindenki örülni fog:)

2012. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

párom: 5000

anya, apa, hugom: 5000

anyósék: 3000

2012. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anya: 10.000 (Tupperware dobozokat kap, mert imádja őket, és a kedvenc parfümjét, amit már két éve nem kapni itthon)

Apa: 70.000 (TV-t vettünk közösen Anyával neki, a felét én fizetem. Idén ő kap nagyobb ajándékot, tavaly Anya kapott szülinapra)

Tesó: 3000 (apróságot kap, autóra gyűjt, majd később kap nagyobb összeget tőlem is)

Párom: 2000 (csak és kizárólag kézzel készített ajándékot adunk egymásnak karácsonyra mindig, ezt évekkel ezelőtt beszéltük meg)

Ez 85 ezer forint. Két hónap alatt vettem meg, és tettem félre rá a pénzt. Mondjuk könnyen vagyok, itthon lakom, és viszonylag jól keresek.

23L

2012. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mennyit keresel havonta és mi a munkád?
2012. dec. 19. 08:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Apa: 15 ezer (anyával,tesómmal harmadoltuk a 45ezret)

Anya: 16 ezer (2 ajándék, egyiket tesómmal feleztük)

Tesóm: 14 ezer (3 ajándék)


Praktikus ajándékokat szoktam venni, olyat amire szükségük van vagy olyat amit amúgy nem vennének meg maguknak. Ruha, kiegészítő, ékszer, parfüm, elektronikus kütyü, szépségápolási szer.

2012. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!