Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Albínó francia bulldog jellegz...

Albínó francia bulldog jellegzetessége?

Figyelt kérdés
Helló. Nem régen vettem egy francia bulldog kölyök kutyát. 3 hónapos,arra lennék kíváncsi hogy milyen fajta. Mármint a színe, több ismerősöm nézte azt mondják albínó, mert fehéres- vaj színű a színe, kék szemű, rózsaszín az orra és a szeme körül is.. De az nem lehet mert olvastam neten hogy azok betegesen születnek vakon vagy kis szemmel vagy hallás sérüléssel , de az enyémnek semmi baja látszólag, 3 hete van nálam

2021. ápr. 3. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Valami keveréket lehet, mert amit elmondtál az nem illig a francia bulldog standarba. Nem mellesleg ha tenyésztőtől lenne akkor nem taláégatnál, hanem már a vásárlás előtt elmondta volna mit veszel, emellett a színének a neve a törzskönyvén is rajta állna
2021. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Pedig albínó, nem feltétlen születnek betegen, viszont sokkal fogékonyabbak betegségekre, ezért jobban kell rájuk figyelni.

Azt a kérdést, hogy milyen fajta nem értem...te írtad, hogy francia bullgod.

2021. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha felraksz ide róla egy képet, akkor biztosabbra lehet mondani a színét.
2021. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Egyértelműen albínó, kétlem hogy keverék lenne. Az albínó állatok, NEM feltétlen születnek betegen, de mint ahogy az előttem lévő embi is elmondta, könnyebben kapnak el különféle betegségeket.

Nem léteznek alapból fehér, kék szemű, rózsaszín orrú francia bulldogok, vagyis nem láttam még.

Csk albínó lehet.

2021. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha albinó lenne, akkor azt a tenyésztő mondta volna.


Vagy nem az, vagy nem tenyésztőtől van...

2021. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Albinó.
2021. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Aki szerint nem albinó, írja már le miért nem!
2021. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Albínó.
2021. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

"Szerintem meg csak egy szapis keverek, torzskonyv hianyaban."


És attól még lehet albínó, nem az a kérdés, hogy fajtatiszta-e vagy nem, hanem a színe!

Nem értem miért pattogtok itt a tk-n...

2021. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
2021. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!