Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Albínó francia bulldog jellegz...

Albínó francia bulldog jellegzetessége?

Figyelt kérdés
Helló. Nem régen vettem egy francia bulldog kölyök kutyát. 3 hónapos,arra lennék kíváncsi hogy milyen fajta. Mármint a színe, több ismerősöm nézte azt mondják albínó, mert fehéres- vaj színű a színe, kék szemű, rózsaszín az orra és a szeme körül is.. De az nem lehet mert olvastam neten hogy azok betegesen születnek vakon vagy kis szemmel vagy hallás sérüléssel , de az enyémnek semmi baja látszólag, 3 hete van nálam

2021. ápr. 3. 15:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem törzskönyves, egy munkatársamtól vettem át 70ért.. Ő is egy tenyésztőtől vette még 100ért, de kitudja :D oltási kiskonyve meg van
2021. ápr. 3. 20:37
 12/17 A kérdező kommentje:
Képet nem tudok küldeni nem engedi
2021. ápr. 3. 20:40
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem tenyésztőtől vette ha nincs törzskönyve. Csak hogy tisztázzuk a dolgot.
2021. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 3. 20:48
 15/17 A kérdező kommentje:
nem mondtam fajtiszta és törzskönyves .. Francia bulldog jellegű. Szerintem meg eredeti francia bulldogot is veszel törzskönyv nélkül, csak a törzskönyvesnek van ágazata, milyen fajta fater muter stb. Ha törzskönyves lenne biztos nem 70-ért vettem volna( szerintem)
2021. ápr. 3. 21:19
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
"Eredeti francia bulldogot" nem veszel törzskönyv nélkül. A törzskönyvnek meg nincs "ágazata". És valóban nem 70ért vetted volna.
2021. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Megkérdezhetem hogy ki, és miért pontozza le a válaszokat? Egyébként sztem a képről ítélve albínó.

Nagyon cukker:)

2021. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!