Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyámnak,...

Hogy tanítsam meg a kutyámnak, hogy ne bántsa a macskákat?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves keverék kutyusunk, aki nem nálunk lakik, de egy kis idő múlva, nagy valószínűséggel hozzánk kerül. Viszont, ami problémát jelent hogy van 2 mentett cicánk is, akiket abban a pillanatban szétszedne, amint a közelünkbe érne. A cicák ivartalanítva vannak, és megmondom őszintén, nem vagyunk a bezártság hívei, így kinti cicusok. Ha te ezt megcáfolod, vagy ezen kiakadsz akkor gondolj bele ha én zárnálak be téged a házba, és dobalnék neked egy-két jatekegeret. Na mindegy...ebbe nem megyek bele, mert mindenki máshogy gondolkodik, de ez az én véleményem.

Szval, van arra esély hogy a kutyus ne bántsa a macskáimat, vagy ezt felejtsem el, és hozzam be a házba a cicákat?

Természetesen ha nincs más lehetőség szóba kerülhet.


2021. ápr. 4. 10:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kutyát lehet macskával összeszoktatni. Ha a kutyában erős a zsákmányszerző ösztön, inkább ne kockáztass.

[link]

2021. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok!Igen,vigyázok a nyulaimra mint a két szememre💕💕

Ha én kinn vagyok ők is csak akkor lehetnek kinn az elkerített helyükön viszont ha nem vagyok ott akkor bezárom őket a ketrecükbe és akkor a macska nem tudja őket molesztálni.Mindig ott sündörög az összes persze csak távolról és kizavarom a kertből ahogy meglátom de azért qrva bosszantó mert imádom a 3 kis nyuszimat😘😘

2021. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

De remélem Te se fogsz nyekegni, ha a macskád be jön a kertemben és a kutyám szét tépi?

Van egy német juhászom és csak a mi macskánk fogadja el, hosszú és lassú folyamat, mire ősze azoknak, ha sikerül, de kettesbe nem érdemes együtt hagyni őket.

Kutya suliban van ilyen oktatás is, néz utanna.

2021. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
84%

Kertet nem tudod kette valasztani?

Amig nem baratkoznak ossze.


Semleges terulenen jut falattal es porazzal egyenkent szoktasd ossze oket!!!! Te es egymasik lakotarsad segitsegevel!!


Sajat teruleten soha nem ismertetunk ossze idegen allatokat!!

2021. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

"Macskabiztos kerítés van. Nem járnak sehova, az egész napot itthon töltik. Viszont más idegen macskák is idejárnak (sajnos:/) " Hogy járnak oda más macskák ha macskabiztos a kerítés? vagy ez valami okos kerítés, hogy csak a te macskáidat nem engedi ki?


Valószínűleg nem leszek népszerű a véleményemmel, de én biztos nem zárnám a házba a macskákat a kutya miatt. Te mondtad hogy kint érzik jól magukat. Akkor vagy ne jöjjön a kutya, vagy ő legyen a házban. A szeretett macskáknak joga van kint lenni, nem lehet egy újonnan érkezett kutya miatt korlátozni az életüket.

2021. ápr. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!