Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám meggyőzni...

Hogyan tudnám meggyőzni anyum, hogy egy menhelyról elhozzunk egy kutyát? Tényleg kellene a segítség, a bátyámnak is nagyon tetszik a kutyus, a többi lent.

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet, hogy volt egy nagy fajtiszta kutyánk, pár évvel később vettünk mellé egy kis menhelyi keveréket, nagyon szerették egymást, de pár hónapja meghalt a nagy kutya, 12 év után, és a kicsi most depressziós. kerestem menhelyeket és találtam egy gyönyörűszép, hatalmas kislány kutyát, két hónapos, de már akkora mint, nemistudom, egy angol bulldog, sőt nagyobb. szóval anyumnak még mindig nagyon hiányzik a nagy kutyánk, persze nekem is, hisz vele nőttem fel, de úgy gondolom jót tenne nekünk egy új nagy kutya, de egyszerűen nem tudom rávenni anyum, hogy elhozhassuk, meg azt is oknak véli, hogy a nagymamám azzal fenyeget, hogy nem ad pénzt a kutyakajára... pedig nagyapám keresi a pénzt, nem ő, ő csak elkölti :\

tényleg nagyon szeretném azt a kutyust, minden este sírva alszom el, annyira szeretném :( elnézést a hosszú fogalmazásért, de gondoltam leírom a körülményeket is... előre is köszönöm a válaszokat, ha kapok, és tényleg nagyon fontos nekem az a gyönyörű, intelligens arcú kutyus


2010. aug. 20. 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem rá gondoltál? [link]

Ők már gazdisok a tesójával együtt.

2010. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát, köszönök mindent mindenkinek, de örökbefogadták, a testvére lett volna még egy kis esély, de őt is elvitték :( persze nekik lehet h így jobb, minthogy ott üljenek egész nap de mi van ha rossz gazdához kerültek? na mindeggy, ha valahol láttok nagyon nagytestű kölyök kutyát akkor szóljatok lécci
2010. aug. 21. 12:51
 13/14 anonim válasza:

Jaj.Már az első kommentáló által elküldött videótól (a másodiktól) majdnem rám jött a sírás....Olyan édesen nézett.Látszott hogy egy gazdit szeretne.:) Sajna amilyen én vagyok be se nézek egy menhelyre mert már rögtön az összeset el szeretném hozni.

Amúgy ismerős érzés én egy border collie kutyust szeretnék.És nekem sem engedi meg apa.:( de szerintem ne add fel!!! (én se fogom).Egyszer csak meg lesz az eredménye.Csak könyörögj tovább.

2010. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Csak most olvasom hogy gazdihoz kerültek.:( De nyugi nem azért fogadnak örökbe kutyát hogy bántsák.Biztos jó helyre kerültek.De még a menhelyen mindig találsz kiskutyát.Ha anyukád is megengedi akkor majd elhoztok egyet.És biztos hogy egy másiknak is nagyon örülnél.Ha így bele tudsz szeretni egy kiskutyába.:)
2010. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!