Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis tacskó kutyám 2 napja...

A kis tacskó kutyám 2 napja nem eszik.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre, hogy visszautasítja az ételt, az elejen azt hittem, hogy nem éhes majd eszik később. Azután lattom hogy már beesett a hasa de akkor sem evett semmit. Mindent próbáltam neki adni. És mielőtt írnátok hogy vigyem orvoshoz már megtortent. Ma kapott 4 injekciót és féregtelenítve is lett. Volt valakinek hasonló esett és ha igen mi történt a kutyával?

2021. ápr. 10. 20:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Az új hely is lehet az oka, még meg kell szoknia.
2021. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt nem értem, hogy a doki adott neki 2 injekciót és azt mondta, hogy hétvégén rendbe kell jönnie, de konkrétan nem mondta meg, hogy mi a baja... Most akkor csak tapogatózik és fogalma sincs mi a baja, vagy mi van??
2021. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Irtad, hogy kb egy eves, en arra gondoltam rogton, hogy esetleg tuzel (vagy fog) a kiskutyus, nagylany lett belole. Vagy hiszterikus terhesseg is lehet (nem biztos, hogy magyarul igy nevezik).

Esetleg az is lehet, hogy probal illeszkedni az uj helyhez, azt irtad egy hete van nalad, de ha egy kutya ehes akkor eszik, tehat ez a feltetelezes nem allja meg a helyet.

Ahogy a tobbiek irtak, lehet a kutyatap nem jo neki.

Nem hiszem, hogy megmergeztek, akkor mashogy viselkedne, azt eszrevenned es a doki is.

Lehet csak felkapott a foldrol valamit, ami nem tett jot a gyomranak.

Akar allergia is lehet.

Szerintem varj 1 max 2 napot es ha nem javul akkor ujra doki. Addig is mindenkepp igyon vizet!!

Szegenyke nagyon sajnalom, tudom mennyire rossz erzes, mikor beteg a kutyus.:(

2021. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
4 injekciót kapott +féregtelenítve is lett. De konkrétan ő sem tudta csak úgy adott neki. A másik állatorvos az meg rosszabb sokkal. Ezért aggódom hogy most vagy jobban lesz vagy nem :/
2021. ápr. 10. 21:28
 15/45 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon bízom benne, hogy rendbe jön és szurkolok neki! Majd írd meg, hogy mi újság vele! Esetleg, ha rosszabbodik az állapota, nem tudom mennyire van a közeletekben másik állatorvos, állatkórház, klinika, de érdemes lehet oda elvinni. Jobbulást neki
2021. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt az orvost ajánlotta hogy ő ért a legjobban a környéken hozzá ezért vittem hozzá
2021. ápr. 10. 21:36
 17/45 A kérdező kommentje:
Most voltam ki hozzá és mintha valami barna folyadekott hányt volna vagy nem is tudom mi az
2021. ápr. 10. 21:46
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Parvovirus oltast megkapta?


Nem eszik napok ota es hanyt ez nem jo!!!

Lehet atmegy rajta gyorsan de gyakran ilyen hanyas-hasmenes-nem evés a legrosszabbul vegzodik. Ezert fontos a doki, hivd fel ot ujra. Fotozd le amit hanyt, es kuldd el neki, mutasd meg neki. Ilyen nyalkas barna valami jott ki belole?

Szekletet figyeld!

2021. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
A dokinak ki kellene ot vizsgalni!
2021. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy ma kapta az injekciókat, az is idő amíg hat neki, holnap talán jobb lesz. Ha nem akkor mindenképpen hívd fel az orvost.
2021. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!