Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis tacskó kutyám 2 napja...

A kis tacskó kutyám 2 napja nem eszik.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre, hogy visszautasítja az ételt, az elejen azt hittem, hogy nem éhes majd eszik később. Azután lattom hogy már beesett a hasa de akkor sem evett semmit. Mindent próbáltam neki adni. És mielőtt írnátok hogy vigyem orvoshoz már megtortent. Ma kapott 4 injekciót és féregtelenítve is lett. Volt valakinek hasonló esett és ha igen mi történt a kutyával?

2021. ápr. 10. 20:33
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
21:57 igen olyan kis barna nyálkás volt. Tudod mitől lehetett ez? Vasarnap annyira nem szokta fel venni mert neki isjar ugymondd egy szabadnap. Remélem jobban lesz holnapra.
2021. ápr. 10. 22:08
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkepp ki kell vizsgaltatni. Barna nyalkasat hany es nem eszik par napja. A kutyus beteg. Csakis doki tudja megmondani mi baja van vizsagalatokbol. Igy megkaphatja ra ha kell az antibiotikumot + belflorara valamit.

Nem nyalja a szajat folyamatosan? Hanyinger lenne!

Szerintem valami gyomorvirus lesz. De en nem vagyok orvos!


Ha par napig nem is eszik mindenkepp innia kell, erre figyelj nagyon. Ha nem iszik es nem tudsz vele mit csinalni, hogy igyon adhatnak neki infuziot.

Keresd fel a dokit. Vasarnap is fel lehet hivni szerintem, vagy pedig allatklinikara menj.

2021. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Inni már iszik magától. De nem eszik. Ez a 3.nap és nagyon ideges vagyok már. Be van esve a hasa nagyon. Addok neki enni odatartom neki ez az alutadakost és elforditsa a fejét. Már ereje sincsen menni se. És akkor sem eszik. Holnap jön hozzá a doki ki. Csak őszintén szólva nem tudom hogy meddig fogja kibirni. Meddig bírja kutya eves nélkül?
2021. ápr. 11. 18:53
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Hidratalas fontosabb, tehat az ivas fontosabb ilyen esetben. Ehen nem hal harom nap utan, de latni hogy beteg. Akar bele is halhat ha nagy baj van. Biztosan valamilyen gyomorvirus, ami akar veszelyes is lehet. De barmi lehet. Veres szeklete remelem nincs. Szerintem neked kellene ot orvoshoz vinned, mert ha kijon hozzad a doki nem tud ultrahangot se csinalni. Gondolom benyom egy injekciot talalgatas alapon. Tudom milyenek az ilyen orvosok, az en kutyam orvosa is ilyen, itt van kozelben ugyhogy kenyelmes nekem es ki is jon, de nem lep szakszeruen sajnos. Mi csak oltasokra megyunk hozza. Ha valami nagyobb baj van en masik dokihoz megyek.

Nem tudod elvinni a kutyust autoval vagy valaki nem tudna neked segiteni? Vennenek tole vert, szekletmintat, uh. Es az eredmenyre is kell varni biztosan legalabb egy napot, ezert is mar kesesben vagy. A dokinak mar rogton az elejen el kellett volna vegeznie a vizsgalatokat.

2021. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Akar belcsavarodas is lehet, azt operalni kell es veszelyes ha nem sietunk. De akarmi lehet, ezert kell a vizsgalat.

Nem eszik, hany es mar menni se bir. A kutyus beteg, magatol nem fog rendbejonni. Es a legrosszabb, hogy szenved.

Hideg az orra?

A meleg orr nem jo mert lazat is jelezhet.

Majd irj holnap mi volt, de en orvoshoz vinnem egy rendelobe ahol kivizsgaljak vagy rogton allatklinika.

2021. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
,,Most voltam ki hozzá é..." Szerintem vidd be, beteg, nemrég óta van nálatok, jobb ha nincs egyedül, ha kint van. (válaszból nem egyértelmű, hova mentél ki hozzá)
2021. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mar nem a latszolag hozza nem erto orvost hivogatjuk ki, hanem kocsiba ulunk, vagy taxiba, ha az nincs (igen, most, ha mar eddig huztad!) es elvisszuk a kutyat ugyeletre.


Az, hogy nem eszik, csak egy dolog, de ha komoly a baj, az ejszakat se eli tul.

2021. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Kerlek gyorsan vidd be ot ugyeletre! Vagy ha kiskoru vagy szolj szuleidnek, valakinek!!!
2021. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Az orvosnak van rendelője is ahol hétköznap van de ha kihivjak akkor kiszokott házhoz is jönni. A házban pedig van egy szabad helység ahol bent aludt, de ma nem akart bejon inkább be ment a kutya házába. Holnap fel hívom felhivom az orvost ha azt mondja vigyem be inkább akkor természetesen megoldom. Nem vagyok allatkinzo. Szerettem az akarom hogy meg gyogyuljon!!
2021. ápr. 11. 21:12
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Majd irj mi volt, remelem tuleli.
2021. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!