Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasetaltatast hogyan...

Kutyasetaltatast hogyan tudnam helyettesiteni?

Figyelt kérdés
sziasztok. korabban naponta jartunk setalni a kutyammal, kutyafuttato is van nem messze, oda is tobbszor mentunk, illetve naponta kocogni jarok es jott velem o is. de mikor utoljara vittem setalni majdnem osszeverekedett egy koborkutyaval, es akarhova megyek (pl bolt, stb) legalabb latok vagy 2ot :/ (es ez vagy 1km-es korzetben csak). rengeteg kutya van az utcan, igy pedig nem merem vinni setalni. ezt hogyan tudnam helyettesiteni? eleg nagy az udvar ahol van (kb 2000 m²) , de egy agarrol van szo, neki pedig kell a mozgas. valaki tudna valami megoldast mondani? elore is koszonom a valaszokat
2021. ápr. 14. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hívd ki a gyepmestert a kóborokra, hordj magaddal paprikasprayt
2021. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ez nálunk is probléma volt, én is leszoktam a sétáról a környéken.

Hétközben futkosás, játék, tanítás az udvarban, hétvégén meg autóba be és irány az erdő, jó nagy kirándulás.

2021. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Más nincs nagyon, ha van autó kiviszed messzebbre, ha nincs esetleg mehetne veletek még valaki. Akár a helyi kutyásokkal, akik járnak a futtatóba együtt menni.
2021. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen szerintem se tedd le. Párat kiválthatsz apporttal vagy akadálypályával.
2021. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez sajnos nálunk is gond. Az előző lakóhelyünkön minden nap sétáltunk, volt, hogy kétszer is. Egy településsel költöztünk arrébb, itt egy csomó félkóbor, önsétáltató kutya van, akik miatt nem merek egyedül elindulni a kutyánkkal. Akkor szoktuk vinni, ha itthon van a férjem is, és elmegyünk egy hosszabb sétára a gyerekekkel. Hiába jelentik be többen is ezerszer, senki le se szarja a problémát.

Mi agility pályát akarunk tákolni itthon, azt szerintem egy agár is nagyon élvezné.

2021. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
En is vascsovel meg spayel jarok futni. Vigyel magaddal vascsoves ,gazspreyt stb. De a kutyadra is figyelj,h ne kezdemenyezzen verekedest. Mert akkor megerdemli.
2021. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Koborkutyak nelkul is minden alkalommal autoba ulok a kutyaval es kiviszem a varosbol setalni.
2021. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt csinálom, hogy berakom a kocsiba és elmegyünk a közeli vízpartra. Ott jól le is fárad.


De ha a környéken megyek, nálam is mindig van valami, amivel oda tudok vágni ha megtámadnák. 30 kiló, de nem védi meg magát, mert minden állattal baràtságos és mire leesik neki hogy gáz van, addigra már mindegy. :D

2021. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet, mi nem megyünk egyedül sétálni velük, mindig minimum 2-en. Ha nem megoldható kocsival, akkor ezt ajánlom + paprikaspray vagy bot. Illetve ha messziről látod a kóbor kutyát fordulj meg és vidd másik irányba.
2021. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!