Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lenne számunkra...

Milyen fajta lenne számunkra megfelelő?

Figyelt kérdés
Tenyésztőtől szeretnénk kutyát a párommal együtt. De nem ilyen világ ritkája ebet. A napunk úgy nézne ki , hogy reggel lenne fél óra séta. Ez után délután 2 óra séta egyben. Majd este még fél óra. Hétvégén több. A páromnak már volt kutyája , bár ő nem nevelte , csak gondozta. Nekem nincs kutyás tapasztalatom. Egy nagyjából közepes kutyát akarunk (nekünk a beagle számít akkorának) , kis vakarcsot nem akarunk (csivava , yorki). Szeretjük a természetet járni , jó lenne ha a kutya nem makacskodna és nem űzné a vadakat. Nyomott orrút sem akarunk. Legyen barátságos.

2021. ápr. 14. 19:42
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
54%
Nekem saját történetem van. Állatorvoshoz mentem egy kuvasz nősténnyel. A kuvasz pórázon jött velem. Egyik utcában feltűnt egy hölgy, két magyarvizslával, akik póráz nélkül bóklászoltak mellette. Amint észrevették a kuvaszt, rátámadtak. Én, hogy ne maradjak a verekedő kutyák között, egy mozdulattal elengedtem a sajátom az ollós karabínerrel, hogy megvédje magát. A kuvasz véresre szaggatta a két vizslát, a és még a gazdájuknak állt feljebb!
2021. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Még vagy 600 kitalált sztorit leírhattok. Nem fog érdekelni. Kaptam elég segítséget a normális emberektől.
2021. ápr. 15. 09:27
 43/58 anonim ***** válasza:
48%

Ooo!

Semmi baj, akkor majd a kérdező is a saját kutyája kárán tanul, ha egyszer így fog járni, ha szabadon engedi a kutyáját. Elég sok harci kutya és nagytestű kutya van minden felé, ha ilyen felelőtlen, akkor majd ebből tanul.

Egyébként mellékesen megjegyezném, hogy sok nagytestű illetve harci ebet is gyakran látni elengedve közterületen is, végülis ezzel a hozzáállással miért is ne lehetnének ők is szabadon? Minek ide törvény, úgy tűnik mindenki az anarchiát részesíti előnyben.

Amúgy ez a hozzáállás, hogy ő is elengedi, ugyan az, mintha én azt mondanám, hogy más is gyilkol, én miért ne tehetném ugyan ezt?

Ne felejtsük el, hogy sokszor a kisebb méretű kutyák kekeckednek a nagyokkal, és ilyen esetekben a kutya nem igazán hívható vissza.

2021. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
48%
Én a 40-es vagyok, nem kitalált, attól még hogy nem láttál macskát sétáltatni. Ez is téged minősít, hogy egyből vádolsz
2021. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
Baromi unalmas lehet az életetek :)
2021. ápr. 15. 09:35
 46/58 anonim ***** válasza:
71%
41- esként megjegyzem, hogy a történet nagyon is valós. Most is 4 kuvaszom van, akik sosincsenek póráz nélkül közterületen, de ugyanezt fogom tenni minden olyan alkalommal, ha ilyen történik! Talán egyszer épp a te kutyád fog így járni. Egyébként ez ugyanolyan, mint a gyorshajtás, hogy azért mert a másik ember 200-al hajt, akkor nekem is szabad? Egyébként 30-300ezer forintig emelték a bírságot a közterületen szabadon engedett ebekre. Ez alól a kutyafuttatók képeznek kivételt.
2021. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Soha az életben nem fogunk találkozni :)
2021. ápr. 15. 09:37
 48/58 A kérdező kommentje:
Persze persze , általánosítsatok csak kedvetekre , írjatok sztorikat , hordjatok el nyugodtan mindennek és istenítsétek magatokat és egymást. A választ megkaptam a kérdésemre , ti meg nem érdekeltek , ahogy a hülyeségeitek sem. Na pápá. :)
2021. ápr. 15. 09:42
 49/58 anonim ***** válasza:
73%
Honnan tudod, hogy nem fogunk találkozni sosem? Csak arra tudok gondolni, hogy nem is szándékozod szabadon engedni a kutyádat, csak hergeled az embereket, vagy kíváncsi vagy, hányan tudnak azonosulni a te szélsőségesen egoista mentalitásoddal. (A törvény be nem tartása, mások semmibevétele) Ami elszomorít, az nem is igazán a gondolkodásod, hanem az, hogy mennyien azonosulnak a kutyások közül a te életfelfogásoddal.
2021. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Azért nem fogunk találkozni mert baromira nem ott élek ahol ti. Szerencsére erre nem ilyen idióták az emberek. :) Ezek voltak az utolsó szavaim hozzátok. Szép napot.
2021. ápr. 15. 09:47
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!