Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?

Mit gondoltok erről a tápról?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 15. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy sokba kerül.
2021. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nincs benne hús csak rovarok? Ilyet se láttam még. De szerintem nagyon túl van árazva ilyen ár kategóriában inkább Platinum.
2021. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó utáni lehetőség.


A csirkeallergia az a leggyakoribb allergia a kutyáknál, de az a leggyakrabban használt állati fehérje a tápokban is. Viszont nemcsak ez az egy allergia létezik, a kutya (meg az ember is :D) lehet allergiás bármire, amivel már találkozott, illetve szerencsétlen esetben fejleszthet rá ki érzékenységet, illetve ott vannak még a keresztallergiák is.

Ha a kutyának a szimpla csirkehús allergiájánál valami többje van nagyon gyorsan a limitált összetevős, egzotikus fehérjés tápoknál köt ki. Az Exclusion márka kifejezetten erre épít, van nekik pl. sertéshúsos-borsós, szarvashúsos-rizses kajájuk, régebben, amíg én szívtam a kutyám allergiájával lovas kajájuk is volt. A rovarfehérjés tápok is ilyenek: azért hipoallergén, mert nem jellemző, hogy a kutya szervezete ezzel a fehérjeforrással már találkozott.


Én örülök neki, hogy ilyet árulnak, hatalmas segítség az extrémen allergiás kutyáknak. Viszont igazán odatehetnék a "gyógytáp, csak állatorvosi javaslatra" címkéjüket Zooplusék, mielőtt valaki marha azért veszi, mert menő.

2021. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisebb csomag nincs?

Én nem vennék egyből 10-20 kilosat, lehet nem is eszi meg a kutya

2021. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!