Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Lehet valami baja a...

Sos! Lehet valami baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Ebben a pár percben történt. Kint voltam a kutyámmal és én leültem egy padra míg a kutyám a kerítésnél szaglászott. Oda jött egy ember ő nem vehetett észre. És a roh@dék láttam h valamit adni akar a kutyámnak. Nos én rögtön rá kiabáltam meg a kutyámara is nehogy megegye. Az illető akit nem ismertem felnézett eldobta a kaját hátha megeszi a kutya majd gyorsan elfutott. Én oda mentem és egy puha falatkába egy SZÖG volt beleszurva. A kutyám nem ette meg mert rakiáltottam. Láttam hogy a szög benne van a falatkába és nem volt több lyuk vagyis több szög sem amit megehetett volna. Néztem a kutyát neme furcsán nyel vagy oklendezik de semmi csak egy kicsit megijett. Teljesen normális volt.

Ugye nem lehet hogy mégis lenyelt-e?

Nem láttam h többet adott volna neki csak ez az egy volt.

Egyébként ti mit szóltok ehez?



2021. ápr. 15. 16:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Házon belül volt. De meg rontgeneztetem. Kértem az állatorvost azt mondta ma megcsinálják.

10 de megpróbálok most még jobban oda figyelni azért is ültem le h szemmel tartsam nem szoktam egyedül hagyni a környéken nem annyira ritka ez... Sajnos már kettő alkalomról tudok 2020 július ota

2021. ápr. 15. 17:40
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha 100%-ig biztos vagy, hogy nem evett semmit akkor nincs baja.


Viszont kiírtad a kérdést, hogy lehet-e baj, így nem vagy biztos a dologban akkor inkább vidd be egy rendelőbe, röntgenre.

2021. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, most láttam a válaszod, akkor semmi.


Házon belül volt, akkor ha megoldható tehetnél a kerítéshez pluszban nádkerítést, nem látnak be és nem tud beadni senki a kutyád semmit. A kerítésen történő átdobástól nem véd, de valamit számít.

2021. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
84%
Igen
2021. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Uljetek autoba a haverokkal amig meg nagyjabol emlekszel az illetore es menjetek par kort a kornyeken ... ha meg van az illeto, etessetek meg egy marek 100-as szoggel, de adjatok melle savanyusagot is, nehogy megfekudje a gyomrat!
2021. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

Tegyél ki kamukamerát és táblát, hogy megfigyelt terület. Ha nincs még biztonsági rendszer, akkor azt is építtesd ki, de lehet, hogy az ilyen marhákat már egy kamukamera és egy tábla is elijeszti.

A kutyát meg tanítsd meg, hogy ne fogadjon el idegentől semmit. Reméljük, nem lesz baja, de bármikor megismétlődhet. Arra is készülj fel, hogy lehet, hogy ki akarnak rámolni titeket, és azért akarnák kiiktatni a kutyát.

A te példád tökéletes arra, hogy a kutya nem elég házőrzőnek.

2021. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kinyirtak az ordasomat, par nap mulva meg egy gyonyoru kaukazusit ... ha egyszer elkapok egy ilyet, ott a helyszinen megnyuzom!!!
2021. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!