Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutifalatokat/étel...

Milyen jutifalatokat/étel kiegészítőket/vitaminokat adtok a kutyáitoknak?

Figyelt kérdés
Az is válasz hogy semmilyet :D

2021. ápr. 18. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Pedigree rodeo, friskies sonkás-sajtos (vagy milyen..?) tekercs
2021. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én jutifalatot kimérőset szoktam venni állatkereskedésbe, mindig más fajtát, illetve mivel én csontot és egyéb kemény dolgkt nem igen adok neki, így ezeket a keményebb rudakat szoktam még néha adni neki, amit tud rágcsálni hosszabb ideig.

Vitamint külön nem szoktam, az orvos javasolt egyszer olajat, a szőrére, amibe sok fajta vitamin van, azt szoktam még a kajájára rakni.

2021. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
immunovet
2021. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ízületvédőt kap kúraszerűen (pl. C-11, apto flex, aniflexi, zöldkagyló - nem egyszerre természetesen, de ha veszek általában ezek közül választok, nem mindig ugyanazt).

Ha vége a kúrának utána szoktam adni szőr/bőrre - hosszú szőrű, show kutya, szeretem belsőleg is támogatni (kókuszolaj, sörélesztő, biotin, megaderm, vagy lazacolaj).

Immunerősítésre, pl betegség alatt pedig DMguard.

Mivel érzékeny emésztésű, ha probléma van, féreghajtás, vagy kajaváltás adok neki alga alapú, természetes probiotikumot (probiovet).

Nem kapja folyamatosan a kiegészítőket, egyszerre max 3 félét adok, és néha semmit hónapokig. Szerintem a legfontosabb a megfelelő táplálás, ezekkel viszont célzottan lehet egy egy dologra plusz támogatást adni :)

2021. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok:

Rágcsának szárított hús, szőrös nyúlfül, carnilove ropogós jutijai a kedvencek, de sokfélét szoktam venni. Gyakorláshoz néha simán csak virslit vagy sajtot, párizsit adok neki.

2021. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Izületvédőnek LupoSan pelletet a legöregebbnek folyamatosan, a többinek kúra szerűen és a többiek szintén kúra szerűen lazacolajat is szoktak kapni.


Rágcsának meg különféle állat alkatrészek, leginkább szárítva: disznó fülkagyló, marhagége, marhahúscsíkok, borjúpata, szőrös bőr, marhanyakín, zöldpacal stb


Tréningeken virsli vagy főtt csike/pulyka hús fűszerek nélkül

2021. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Borcika ***** válasza:
100%

Nem adok kiegeszitoket, amig nincs ra szukseg. A kutyam szep es egeszseges,jo minosegu tapot kap.

Jutinak hazi keszitesu vaddiszno/oz/szarvas majat, szivet, veset meg mindent kapnak aszalogepben aszalva. Meg van erte orulve. 😋

2021. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!