Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vannak olyan konkrét fb...

Hol vannak olyan konkrét fb csoportot ahol sportoláshoz / vadászatra keresnek kutyát?

Figyelt kérdés

Nem kertelek lehet leszidni is.


Hagyaték része a két kutya . Én elhoztam mert én lakok kertesbe. Okosak, de rám nem nagyon hallgatnak és gondolom új hely rongálnak nem is kicsit.


Időm egyáltalán nincs velük foglalkozni h lefárasszam, játszani nem lehet velük mert a rohangálás és az ásás az életük.


Menhely szarik rájuk konkrétan.


Küzdelem nekem őket ellátni. Anyagilag is meg fizikailag is( kutyakaka szedése és a gödrök vissza ásása)



2021. ápr. 21. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ezek simán kutyák.

Akik komolyan sportolni vagy vadászni akarnak kutyával, azok erre való, erre tenyésztett kölyköt vesznek.


Jófogáson ingyen elvihetőnek meghirdetheted, de Fb-n is vannak csoportok, ahol ilyen kutyákat meg lehet hirdetni.

2021. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Kétlem, hogy ilyen csoportot találhatsz.

Marad a net megszórása gazdakereső beírásokkal.

Ha netán bizonyos fajták, lehet megkeresni a fajtamentőket. Persze, nem fogják azonnal elvinni őket, de talán segítenek gazdát keresni.

2021. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kutyák, lefotózod őket?

Mit lehet róluk tudni?

Milyen volt az előéletük?

2021. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelnének,ha teszel róluk fel fotót és egy kicsit többet tudnál mondani róluk mint hogy 'rongálnak' az jó lenne.

Rongálni sok kutya rongált már az nekem nem baj.

2021. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Írok nektek
2021. ápr. 21. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnének.
2021. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Attól még, hogy neveletlenek, nem alkalmasak sem vadász sem sportkutyának....
2021. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem azért mert neveletlenek. Hanem mert fél magyar vizslák és nagy a mozgásigényük amit én nem tudok kielégíteni.


Okosak amúgy. Fogják az egeret meg a patkányt is.

2021. ápr. 21. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha fajtatiszták akkor azért esélyes, hogy meghirdetve elviszik. Csak kérlek figyelj arra, hogy ne valami gyilkos szaporító vigye el szegényeket, aki majd addig fialtatja amíg bírják. Fajtatiszta ingyen kutyára valószínűleg lesz bőven jelentkező, lehet válogatni.

Ha keverékek az nehéz ügy, azok általában senkinek nem kellenek, a sok felelőtlenül szaporított felesleges kutya miatt.

2021. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sportra alkalmas kutyák gazdikereső csoportjának ezt ismerem, ide mindenhonnan osztanak meg gazdikereső posztokat, menhelyekről, gyepikről, de magánszemély is:

[link]

2021. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!