Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék standard tacskóköly...

Hol tudnék standard tacskókölyköt vásárolni?

Figyelt kérdés

Pár hete hagyott itt bennünket a 17 éves tacskónk, Bogár. Nagyon megszerettem tacskókat így mindenképp szeretnék újra egy ilyen kis csámpás társat :). Számtalan hirdetés van a facebookos csoportokban és különféle oldalakon azonban nem szeretném az olyan pénzéhes tenyésztőket támogatni akik nem törődnek az állatokkal. Hogyan tudnám kiszűrni ezeket? Hol keressek megbízható tenyésztőt? Milyen árral kalkuláljak?

Ha lehetséges egy tacskó-testvérpárost szeretnék hogy ne unatkozzanak kettecskén sem :). (ez ár függvénye) Egyiküket szeretném hogy fekete színű legyen, nemük mindegy igazából. Bogár egy ismerős útján került hozzánk így vele szerencsénk volt.

Köszönöm a tanácsokat :)



2021. ápr. 21. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Amire gondolsz, az szaporító és nem tenyésztő...


Egy tenyésztő nem bánik rosszul a kutyákkal általában, de meg is kéri a kiskutyák árát, aminek a nagy része egyébként csak az Ő költségeit fedezi és minimális a haszon.


Ugyan nem simaszőrű standard tacskókkal foglalkoznak, hanem szálkásszőrűekkel, de én az “idesüss” kennelt ajánlom, szerintem nagyon profik.


[link]

2021. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

[link]

Egy próbát megér.

2021. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen pár tízezerért hirdetők szaporítók. Általában van egy fajtajellegű kan meg szuka kutyájuk, évente két almot lehoznak, a kölykök meg jó, ha féreghajtót kapnak a csirkefarhát és tészta mellé.

Ha szűrt, egészséges, jó gépekkel rendelkező kiegyensúlyozott kölyköt szeretnél, a tenyésztők közt nézelődj (akik adnak törzskönyvet, adás-vételi szerződést stb). 200 ezret minimum számolj rá, de megéri. Egy szapis kutyánál ugyanennyi menne rá a gerincműtétre, ha nem több.

2021. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jó mély a zsebed,mert darabja lesz 150.000 feletti összeg,ha 'nem akarod az olyan pénzéhes tenyésztőket támogatni akik nem törődnek az állatokkal'.:D

Igazából minden fajtára igaz,hogy tenyésztőtől drága.

Ha sokallod az árat én szét néznék tacskó mentésnél.

2021. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!