Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a tenyésztők...

Mi a véleményetek a tenyésztőkről?

Figyelt kérdés
Én utálom őket ahogy sztem sok mindenki!
2010. aug. 22. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
akkor neked hogyhogy a kaszavölgyi-fürge jrt. kennelből van két kutyád is?
2010. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Úgy hiszem te a szaporítókra gondolsz...
2010. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

a tenyésztőket tisztelem , szeretem

a szaporítókat vagy más néven undorító férgek akik csak a pénzt látják a kutyákba azokat utálom, és lenézem őket és sajnálom a kutyáikat

2010. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekik köszönhető, hogy a fajták a mai formájukban egyáltalán léteznek. Pénzt, időt és energiát nem kímélve azon munkálkodnak, hogy minél szebb és egészségesebb kutyákat tenyésszenek, vagy hogy megmentsék a kis egyedszámú fajtákat.

Az ő kemény munkájukat igyekszik megnehezíteni a sok olcsókutyát szaporító, és a sok tudatlan gazdi, akik kiskutyát szeretnének a "fajtiszta" kutyusuktól.


Én nem tudom mire alapozod az utálatodat...

2010. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj elnézést bocsánat tényleg bocs a szaporítokat utálom bocs
2010. aug. 22. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én a tenyésztőket uálom azért mert azokat az embereket szidják,akik rendes körülmények között tartják a kutyáikat.

És úgy gondolják, hogy ők az atyaúristenek, meg hogy ha más be akarja fedeztetni a kutyáját akkor legszivesebben megölné azt. Undorító egy banda.

2010. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OFF:utolsó nagy tévhitben élsz, mégis mire alapozod azt, hogy minden tenyésztő ilyen lenne? Találkoztál már a világ, vagy legalábbis Magyarország ÖSSZES tenyésztőjével?! Nem, te hüly*egyerek akkor szidjad a tenyésztőket mikor neked lesznek díjnyertes és egészséges, saját tenyésztésű kutyáid! Akik itt írnak, nem tenyésztők legtöbbször csak fanatikus kutyások, akik aggódnak a fajták jövője miatt, mert a sok roha.dék szaporító elb*assza, a roncs kutyáival! Aki meg ideír, nyilván lelkiismeretes tenyésztő és ő is aggódik. Tudod, sokkal rosszabb a helyzet mint amit te el tudsz képzelni.

ON:

A szaporítókra haragszom, az előbb már kifejtettem a véleményem, miért.

2010. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aranyos volt ez a kis baki:D

Egyébként az emberek ostobák, primitívek és pénzéhesek. Mindig voltak ilyenek, és mindig is lesznek. És az ilyenek szaporítják össze-vissza a kutyákat.

Egyet meggyőzöl, hogy ne csinálja, helyette jön 2 másik hülye.

2010. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!