Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körömágy gyulladás a kutyusomnál?

Körömágy gyulladás a kutyusomnál?

Figyelt kérdés
Voltunk orvosnál mert a mancsai tetején elkezdett kihullani a szőr, erre kaptunk egy allergia gyógyszert mi szerint valószínűleg az. Nos 3 hét alatt sem javult semmit az állapota plusz most vettem eszre hogy felemelte az egyik mancsat es teljesen megvan dagadva a körömágya! Nagyon mérges vagyok mert nem hiszem el hogy nem képesek alaposan kivizsgálni könnyebb rávágni hogy ch allergiás! Ez gombas fertozes lehet nála ahogy olvastam! Hétfőn tudom elvinni már csak a dokihoz! Addig is van erre valami itthoni módszer amivel csillapíthatom?
2021. ápr. 24. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Lett azóta valami új? Hogy van a kutyus?

Nekem még az jutott eszembe, hogy lehet valami kis tüske vagy üvegszilánk vagy ilyesmi mehetett bele, ha nyalogatja akkor emiatt is kihullhat ott a szőr.

2021. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!