Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennètek a helyemben?

Mit tennètek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A vèlemènyeitekre vagyok kiváncsi. Szóval az a helyzet hogy anyával vettünk egy kiskutyát. Ès ugye èn koleszos vagyok de erősen gondolkozom rajta hogy inkább haza járós leszek. Mivel a kutya nagyrèsze az èn felelőssègem. Persze ha koleszos lennèk, akkor is lenne ki foglalkozzon vele mert apa szinte mindig itthon van. De egyszerűen nem tudnám egy hètre itt hagyni. Kb 40 perceket buszoznèk a suliig. De engem nem zavar, mègha koliba sokkal egyszerűbb is volt a tanulás, a suliba járás meg stb.,akkoris ugy vagyok vele hogy inkább bejárós leszek mert a kutyám mindennèl fontosabb.

Ti mit csinálnátok a helyembe? Ha lenne ki foglalkozna a kutyátokkal, akkoris inkább itthon maradnátok vele?


(+ egy hètig tuti nem birnám ki nèlküle)


2021. ápr. 27. 19:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Koli? Nem home office volt egész évben?
2021. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kérdezd meg a postán.
2021. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1 de, de májusba elv megyünk, meg èn itt most jövőre is gondolok
2021. ápr. 27. 19:07
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
40 perc utazás egyáltalán nem sok
2021. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanennyit fogok utazni, részben pont emiatt. Egy irányba.
2021. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkretan a te kutyad, te akartad, akkor alap, hogy otthon vagy vele, vagy viszed magaddal, barhova is koltozol.

Ha a csalad kutyaja, es fixen foglalkoznak vele a szuleid, akkor legyel kolis, ha az neked jobb.


Egyebkent 40 perc az semmi, a kolit se ertem, hogy miert is indokolt ebben az esetben.

2021. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

így hogy foglalkoznak vele a szüleid, én nem variálnék a helyedbe ezen hogy bejárós vagy kollégista legyek emiatt

bár nekem is mindig eszembe lenne és hiányozna, imádom a kutyáimat szóval átérzem a helyzeted :)

2021. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Háztól házig 2,5-3 óra volt nekem a gimi, nem is volt kérdés, hogy koleszos legyek(az elmesélések alapján nagyon szigorúak a kolik szerintem), buszoztam minden nap és egy-másfél órát foglalkoztam minimúm a kutyáimmal. Ja, és kitűnő voltam, bár a társasági életem lehetett volna jobb is...


Egyetemen már kértem a koleszt, heti pár napot aludtam bent, sokkal könnyebb ott úgy az élet, ha valamennyire részt veszel a bulikban, kapsz egy halom jó tippet az órákhoz és jegyzeteket, régi zh-kat. (ja és persze van egy kulcsod meg kártyád és akkor jössz, mész amikor csak akarsz) A vírusig az itthon töltött napokon szerintem elég jól sikerült balanceba hoznom a foglalkozást a kutyákkal.

2021. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
40 perc egyáltalán nem sok! Én 30 percet utaztam anno, és tökéletesen meg voltam vele elégedve, egyáltalán nem számított sok időnek.
2021. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem cicám van, én nem is szerettem a kolit, úgyhogy mikor lett cicám egyből bejárós lettem, megéri, hidd el :) Én reggel ötkor kelek, a cica már az ölemben, tanulgatok, ő még alszik, amúgy nekem is csak 40 perc, tehát ne ijedj meg, nem kell 5kor kelned, én önként kelek így, csak be akartam mutatni, hogy még ennek is van jó oldala, ha hazajárós vagy :) meg én nem is szeretem anyára bízni, mert én szeretem elkényeztetni, és tudom, hogy anya például nem nem figyel annyira a részletekre, nem kényezteti annyira, nem is az ő dolga, szóval, nyugodtabb vagyok, ha én gondozom :)
2021. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!