Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okos családtag udvarra kidobta...

Okos családtag udvarra kidobta a kávézaccot, a kutyám meg felette. Mire számítsak? Készüljek hogy vigyem orvoshoz? Tudom hogy a koffein mérgező nekik és már nem tudtam kiszedni a szájából.

Figyelt kérdés
Nagyon nem hiányzott mára hogy még emiatt is egyen az ideg! Úgyhogy légyszíves ne szivassatok a válaszokkal hanem normális hangnemben. Annyi minden összejött hogy teljesen kivagyok. Köszi

2021. ápr. 27. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A kavezaccban mar nincs olyan sok coffein, szerintem nem lesz baja. Lehet csak belekostolt, a kutyak nem rajonganak a keseru izert. A keseru sprayt is ezert hasznaljak, hogy ott ne ragjon a kutya.

Nagytestu kutya vagy kicsi? Figyeld ot egesz nap, ha eszreveszed hogy maskepp viselkedik, buskomor,hanyas stb azonnal orvos.

Egy kistestunek kevesebb is megart, ezert kerdeztem.

Esetleg egy szentablettat beadhatsz neki, az osszegyujti a merget es urulekkel tavozik.

Majd irj mindenkepp mi volt!

2021. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden rendben a kutyussal?
2021. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést, jól esik!

A kutyusom remekül érzi magát, semmi szokatlant nem vettem észre a viselkedésében! Remélem már minden rendben is lesz.🙂

2021. ápr. 28. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!