Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Méhgyulladásból könnyen...

Méhgyulladásból könnyen felépült a kutyád?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha ivartalanítják a kutyát és kiveszik a méhét, és mindezt átvészeli, onnantól már rendben kell lennie.
2021. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Az enyémet nem lehetett műteni, de kb. 1 hét alatt gyógyszerekkel felépült.
2021. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy felepulhet gyogyszerektol is ... de amig van mehe ... barmikor megbetegedhet ujra es mas betegseges is felmerulhetnek.


Ha ivartalanitva lenne, ivarszervi problemak vegleg megoldodnak.

2021. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Mint írtam, nem műthető. Gyepiről befogadott idős kutya. Ha fiatalon kerül hozzám, akkor ivartalaníttattam volna, de így nem tudom. De oda is írtam, hogy nem lehetett műteni (ezt több orvos is alátámasztotta), erre odaböfögik, hogy ivartalaníttassam.
2021. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok:

Ja, bocsi csak többen írták privátban, hogy ivartalaníttatni kéne, és gondoltam, hogy ide írom le, hogy mindenki lássa.

2021. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Műtét után egy hétig még takaréklángon volt, csak feküdt, de utána rendbejött.
2021. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem két napja műtötték a kutyimat. Ma ment ki először az udvarra pisilni, kakilni még nem láttam, de remélem azzal sem lesz gond. A tekintetén látszik, hogy beteg és gyenge, de határozottan jobban néz ki, mint eddig… enni ma egy picivel evett csak többet, de legalább már eszeget. Gondolom ez normális most. Nekem sajnos nem volt lehetőségem, hogy a műtétet végző orvost kikérdezzem bármiről is, mert nem is láttuk egymást! Az asszisztens csaj állt a rendelkezésemre, nagyon készséges volt. Amit meg elfelejtettem kérdezni, arról a neten kerestem/keresgetem meg a választ! ☺️
2021. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!