Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vagy arany retriever?

Rottweiler vagy arany retriever?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég különbözőek, de mindkettőben megvan valami, ami fontos nekem: a nyugalom, higgadtság. A rottihoz jobban húz a szívem, de mindenki a retrievert ajánlja, mert ők kifejezetten "terápiás" jellemű kutyák, a rottihoz keményebb kéz kell. De én értek a kutyákhoz, elbírnék vele.
2021. máj. 2. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Arany retriever(miért)
Rottweiler(miért)
Bármelyik (miért)
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha értesz a kutyákhoz és elbírnál egy rotival is, mi a kérdés?

Azt válaszd, amelyik jobban illik az életedbe.

2021. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
A rottweiler sokszor egygazdas, idegenekkel bizalmatlan, ha altalaban egyedul vagy, vagy szuk csaladi korben, akkor idealis lehet, ellenkezonesetben hamar el kell kezdeniba szocializaciojat, emberek es kutyak koze kell vinni minel gyakrabban.
2021. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyedül vagyok, csak cicáim vannak.

Az előző kutyám menhelyről volt, teljesen goldi volt a jelleme, ezért mondták azt.

De a rotti védelmező, egygazdás jelleme nekem jobban bejön.

2021. máj. 2. 17:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 2. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Rotit vegyel. Kevesebb a hibas egyed. Nincs tultenyesztve ,mint a golden.


Azert,mert a vadidegennek nem hagyja simizni magat az utcan,attkl meg aranyos kutya es imadni fogod. Veled cukiskodni fog meg bujni.


Hasonlo munkakutyam van es orulok neki,amikor jonnenek a simizos hulyek ,akik nekem nem szimpik es udvariasan elkuldom oket,h sajnos o nem yimogatks kutya...


A goldennal minden mocskos szemetnepseg tapadni fog a kutyadra. A rotihoz meg nem csoditik oda a szulok a kisgyerekekiket kerdes nelkul. Kifejezett elony.

2021. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

", ha altalaban egyedul vagy, vagy szuk csaladi korben, akkor idealis lehet, ellenkezonesetben hamar el kell kezdeniba szocializaciojat, emberek es kutyak koze kell vinni minel gyakrabban."

Az egygazdás és a szűk családi körös rotinál is szükséges a szocializáció.

2021. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a rotti jobban illik hozzám.

Köszönöm mindenkinek.

2021. máj. 2. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem rotijaim vannak

Bújós kis macik

2021. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!