Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott valaki netről rendelni...

Szokott valaki netről rendelni kutyatápot?

Figyelt kérdés

Két házzal arrébb levő 'szomszéd'unknak heti 1x hoz a GLS futár barna kartondobozban (zöld szalaggal körbetekerve) kutyakaját.


Nos, a kérdésem az volna, hogy így a csomagolás és a kiszállító alapján valaki tud nekem erről mesélni valaki bővebben?

A szomszéd eléggé fenyegető aurás, agresszív öreg, hozzá ha nem muszáj inkább nem is szólok soha. :D


Jó az a fajta kutyatáp? Ár/érték? Vagy valaki be tudja küldeni a webáruházat, ha ráismert a leírt paraméterek alapján?

Előre is köszi ^^


2021. máj. 2. 18:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%

ma 18:58

Aztán mitől lesztek idegek a dobozok láttán? Pont olyan dobozban szállítják, mint bármely más árut.

2021. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a zooplusról rendelek, de nem volt még probléma velük.
2021. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó árban vannak a termékek. Ha nagy kiszerelésű tápot és/vagy kiegészítőt veszek jobban megéri, mint máshol. Szóval lehet gazdaságosan jobb minőségű dolgokat vásárolni.
2021. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

11-es

Szerintem a futár arra gondol, hogy egy ilyen csomagok kb 30 kilósak és egy címre van 2-3 db is, ezen kívül túránként biztos van legalább 10-20 ilyen bazi nagy doboz a kocsijában, amit vinnie kell.

Lift nélküli 4 emeletesbe se könnyű felcipelni őket szerintem.


Köszönöm a további megerősítéseket,

a futárnak pedig ígérem, ha rendelek netről, még ha kártyázok, akkor is adok egy kövér jattot. :)


Pacsi nektek!

2021. máj. 2. 19:29
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

#10 és kit érdekel? Ez a munkátok, végezzétek el, elvállaltátok, pénzt kaptok érte. Én is elvégzem az enyémet.


Amúgy szoktam rendelni, mindig onnan, ahol a legjobb áron találom amit keresek. De csak kb 2 havonta, 15-18kg kutyatáp elég addig, nem tudom mit rendel ilyen gyakran.

2021. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Tehat a zord szomszedban nem bizol, mert vad figura ... de a kutyakaja amit hasznal az jo lehet? :) ... erdekes megkozelites
2021. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16:

Múltkor áthallottam hogy valami haverja dicsérte a kutyáit, az meg mondta, hogy nagyon jó kaját talált nekik, amitől nem kakálnak hígat.


Az én kutyusomnak is sokáig ment néhány tápfajtától a hasa. Kikísérleteztem, melyik válik be neki, most lekopogom, elvan azzal.

De ha a doboz tartalma nem egy adott kutyatápgyártó termékét tartalmazza, hanem egyfajta gyűtjő-webáruház... nos akkor is megér egy próbát, hátha találok ott a mostanihoz képes olcsóbb, nem f*satós tápot. Szerencsére itt is vannak kis kiszerelések is, hogy próbálgassak.

2021. máj. 2. 19:57
 18/22 anonim ***** válasza:
66%

Miert nem kerdezed meg?


He szomszed! Jol neznek ki a kutyak. Valami csodatapot kapnak? Meglehet tudni esteleg? Lehet en is kiprobalnam.


Ennyi. Lehet ez a beszelgetes utan mar nem is lenne olyan marcona figura.

2021. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
Vard meg amig a szomszed kidobja a szemetet, abban megtalalhatod a kutyatap zacskojat :)))
2021. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindig rendelek, es mindig onnan, ahol a legjobb az ar, ingyenes szallitassal. Futart meg karpotolom egy kis borravaloval, mert ezek tenyleg nem konnyu csomagok,plusz a parom futarkodott regebben, tudom mivel jar es jatt nelkul nem keresnek tul jol, ahhoz kepest, mennyit szaladgalnak,hogy egy egy csomag celbaerjen. Na mindegy is, azert rendelem, mert kisboltokban, vagy nagyobb allataruhazban is draga, nem forgalmazzak mindenhol es meg nekem kellene cipekednem is, igy sokkal kenyelmesebb es meg olcsobb is.
2021. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!