Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapott már meg kutya? Ha...

Harapott már meg kutya? Ha igen, milyen fajta?

Figyelt kérdés
Mi előzte meg a támadást? Idegen kutya vagy ismerős volt? Lett valami következménye?
2021. máj. 2. 21:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Igen, egy puli. Az utcán történt, nem gondoltam hogy megharap, elmentem mellette és elkapta a làbam. Ott volt a gazdàja, végig nèzte. Nem mondta meg , hogy bevan e oltva, én kaptam egy Tetanus oltást, aztán felkereste a gazdàt az àllatorvos. Nem volt oltva a kutya, karantènba került. Mivel nem mutatott tünetet, igy megkaptam az igazolást és nem kellett a veszettsèg elleni oltást megkapjam. Ha a nem lett volna igazolás, akkor engem oltottak volna.
2021. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Ibw4x ***** válasza:
23%
Engem csak megugatott, de fél méterre álltam tőle. Nem mert nekem jönni :E
2021. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1 az igen, es lett valami ellenerzesed emiatt a pulikkal, vagy a kutyakkal kapcsolatban?

Engem nemet juhasz harapott meg gyerekkoromban, es valahogy azota sem szimpatizalok a fajtaval.


#2 nagyon messze van az ugatastol a harapas, kit nem ugatott meg kutya? Nincs olyan ember szerintem.

2021. máj. 2. 21:30
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
10 éves lehettem, amikor gyanútlanul sétáltam hazafelé. Nyitva volt egy kapu és nekem támadt a kaukázusi kutya. A földön húzott, a sikításomra egy házból kijött egy férfi és a dobermannja leszerelte a kutyát.
2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
2x is,séta közben egy tacskó.Kinevetett a gazdája hogy jaj már nem olyan nagy dolog az.És egy ismerősöm palotapincsije,igazi vad kutya volt.Kb mindennek nekiment.Ezért is büntetném nagyon-nagyon keményen a szájkosár nélküli sétát.Több 100ezerre kellene.Sajnos sosem lesz ilyen...
2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Párszor harapott meg kutya.

Fekete keverék, volt egy szőnyegcirkáló, meg egy árokszéli süvöltő. Meg egyszer véletlenül megkapott egy hasky keverék. Ez mind gyerek koromban volt.

2021. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

5, a póráz mindenhol kötelező (zart kutyafuttatokon kivul), csak ezt kellene betartani a jopar neveletlen kutya gazdajanak, a szajkosar mar tulzas.

Amugy köszi mindenkinek.

2021. máj. 2. 21:42
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Egy kis fehér keverék harapott meg gyerekkoromban. Egy férfi kiszállt egy kocsiból, a kezembe nyomta a kiskutyát, hogy vigyem haza, biztos jó gazdája leszek. Azonnal el is ment. A kutyának persze nem tetszett a dolog, megharapott, mire elengedtem és hazamentem. Persze így megfigyelni se lehetett, megkaptam a veszettség elleni oltássorozatot.
2021. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10 éves lehettem, amikor a szomszéd félőrült palotapincsije minden előzetes jel nélkül nekem rontott, és megharapta a vádlimat. Jól meglepődött mindenki, még a gazdája se vágta, hogy mitől kergült meg.

Brutusnak hívták, úgyhogy amikor töriből vettük Julius Ceasar-t, a "Te is, fiam, Brutus?" részt, teljesen át tudtam érezni...

Azóta se szimpatizálok a pincsikkel, a többi kutyával nincs bajom.

2021. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4-5 éves voltam, egy távoli rokonnál voltunk vendégségben, akinek volt egy tacskója. Mondták hogy nézd milyen aranyos a kiskutya, simogasd meg. Megsimogattam és kiharapott egy darabot a szemöldökömből :D Minden előjel nélkül. Barátságosnak tűnt. És a harapás után ugyanolyan nyugodt volt mint előtte. Azóta sem nő azon a részen a szemöldököm, de továbbra is imádom a kutyákat.
2021. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!