Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapott már meg kutya? Ha...

Harapott már meg kutya? Ha igen, milyen fajta?

Figyelt kérdés
Mi előzte meg a támadást? Idegen kutya vagy ismerős volt? Lett valami következménye?
2021. máj. 2. 21:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Kuvasz gyerekkoromban, az viszonylag komolyabb volt, de nem lettem traumatizálva, szeretem a kutyákat. Illetve egyszer volt, hogy volt egy fodrászat közel, ahol laktunk és mindig volt egy kis fehér kutya előtte. Gondoltam biztos barátságos, hiszen hagyja itt ülni a gazdája mindennap kinn az utcán, fodrászat, biztos sok ember jön-megy, jól van szocializálva. Megpróbáltam megsimogatni, hát ráharapott az ujjamra. :D Nem lett sebes, de meglepődtem. :D Azóta óvatosabb vagyok.
2021. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Egy iszonyat öreg, rothadó fogú fehér spicc harapott meg, kutyapanzióban dolgoztam. Rendesen féltem, hogy mi jutott be a sebbe abból a rettenetesen elhanyagolt szájból... Azóta sem kedvelem a spicceket.
2021. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nem lett a kutyàval, sem a fajtàval ellenèrzèsem. A gazdàra haragudtam, egyrészt azért mert hazudozott eleinte , hogy nem is az övé a kutya, másrészt pedig hogy ha az évi egy kötelező oltást sem kapja meg szerencsètlen, akkor mi lesz vele ha beteg lesz. A kutya olyan, amilyenre a gazdàja neveli/ vagy épp nem neveli.
2021. máj. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
26%
Az en kutyamnak van egy hangulati allapota, amikor egyszer csak bekapja a kezem es igy megyunk tovabb :) Nem harap meg, de azert rendesen fog es igy 'setaltat' :)
2021. máj. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy golden retriever harapott meg az utcán. Mentem a járdán rohant felém, aztán beleharapott a lábamba. 🤔
2021. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Rokonoknál kistestű keverék gyerekkoromban, több, mint 30 éve, a felnőttek egy kis időre pont nem figyeltek, mi gyerekek meg szaladtunk kutyázni, a kutyának meg ez sok volt.
2021. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Uszkar 😅
2021. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%

Engem meg nem harapott meg kutya, habar vicsorgatas mar volt sokszor+ biciklivel ha megyek parszor megkergettek mar. Volt, hogy pofan kellett rugnom egyet.

Egyebkent kutyaimado vagyok es van egy nagytestu kutyam.

Es pont azt nezem a kommentok alapjan, hogy a legtobb harapas kismeretu kutya altal volt...lehet jobb is igy:)

2021. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Ibw4x ***** válasza:
44%
#18 vigyázz mert lepontoz a kérdező, mert nem harapott meg XDD
2021. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
72%

Tacskó és csivava. Mindkettő ismert. Előbbi az akkori barátomék kutyája, bementem hozzájuk úgy, hogy csak az öccse volt otthon, aki nem tudott parancsolni a kutyáknak, de azok meg bevédték őt. A térdem fölött kapott meg, szerencsére nem nagyon, mert odébb tudtam rúgni, csak belilult.

A csivava a lakótársam kutyája volt, tehát együtt is élt velem. Idegbeteg kis dög volt és nem tetszett neki, hogy becsuktam előtte egy szobaajtót, nem engedtem be, ezért lábon harapott. A papucson keresztül alig éreztem meg, de azért lehordtam annyira utána, hogy egész nap ne merjen kijönni a helyéről, és megtanulja, hogy ilyet ne merjen csinálni többet (nem bántottam, mielőtt valaki félreértené).

2021. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!