Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki külön főz a kutyának,...

Aki külön főz a kutyának, miket szoktál főzni/adni, miből áll egy napi étele?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Hús: Sertés comb vagy karaj

Ch+zöldség: köles, basmati rizs, hajdina, mirelit zöldségekeverék (ha lusta vagyok), édesburgonya, répa, zeller.

+gastroferm pet, farkaskonyhás pocak-mix

2021. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Marha, csirke, lazac. Rizs, bulgur. Brokkoli, répa, zeller. Ezek valamilyen kombinációja főzve. De nálam csak pár naponta van az egyik étkezése ilyen "házi kosztra" lecserélve, amúgy szárazat kap.
2021. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
80%
Az én kutyám reggel mindig tápot kap (kimérősen vesszük). Esténként kap főzőtt kaját. Mivel nagyon válogatós általában marhát vagy pulykát szokott kapni répával és cukkinival. Néha ha van akkor kap lazacot is. Lehet venni kutya tésztát kisebb állateledel boltokban, de van hogy simán basmati rizzsel kapja. Én nem szoktam fűszerezni mert sok helyen mondták hogy nem egészséges.
2021. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Nalunk a marhafarok a slager, rengeteg zoldseggel ... ebbol bitang huslevest keszitek, aminek a leves reszebol en is szivesen eszem.


Most peldaul csaszarhust sutok lassu tuzon es borzaszto hosszu ideig, ma ebbol fog kapni egy szep nagy darabot.


Mult heten marhaporkolt volt napokig.


Nem fozok kulon a kutyanak, hanem probalom a fuszerezest a kutyanak megfeleloen alakitani es a mennyisegbe mindkettonket beleszamolom, igy jut is es marad is.

2021. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Karaj csirkemáj főzve, mellé köretnek esetleg sárgaborsó kukorica dara tészta ilyenek egyben ez is főzve. Ezeket nagyon szereti, mellé adhatsz egy kis száraztápot is
2021. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Műtve volt, azóta nem eszi a szárazat, azért keresek alternatívát.
2021. máj. 3. 12:48
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

4, Azt hogy csinálod, hogy a kutyának megfelelően alakítod? A kutya főztjét nemigen jó fűszerezni.


Továbbmegyek: a hagyma pl kifejezetten mérgező a kutyára, márpedig egy pörköltnek igencsak hagyma az alapja. Hogy főzöd azt a marhapörköltet, hogy a kutyád is ehesse..?

2021. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

-csirke zúza, szív, comb, nyak, darált pulyka, marha, mirelit halfilé.

-répa, cukkini, borsó, édesburgonya, zeller, brokkoli, mirelit zöldségmix.

-alma, körte, barack, dinnye, mirelit erdei gyümölcs, gyümölcsmix.

-rizs, zabpehely, köles, tészta, bulgur.

-tojás, máj, túró, joghurt, kefir, sajt.


Váltogatva, nem mindent főzök. A gyümölcsöket nyersen, a tejtermékeket csak a tányérjába, néhány zöldséget nyersen reszelve teszek bele. Húsféléket, tojást, köretet mindig megfőzöm.

13 és 10 éves kutyák.

2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1%

7-es elarulok egy titkot, a porkolt nem csak a hagymatol tud besurusodni, jobb helyen tobb benne a paprika-paradicsom. Persze hasznalok hagymat en is, de tenyleg csak az ize kedveert ... annyit meg a kutyam nyugodtan megehet.


Csokit is szoktam neki adni ... kepzeld attol sincs semmi baja.


Es mielott barki is leharapna a fejem, tobb hozzaertovel is megbeszeltem es azt mondtak, hogy nem lesz baj ha nem viszem tulzasba.


Kutyam is koszoni szepen, toketesen ep es egeszseges :)

2021. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Utolsonak csak gratulalni tudok. Minden szarral tomi a kutyat, amivel nem kellene, mert tiltolistas. Attol meg, hogy nem pusztul bele a kutyad, igencsak felesleges csokival meg fuszeres porkolttel tomni. Semmivel sem kulonb etetes a tapnal, sot egy minosegi tapnal meg rosszabb is.
2021. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!