Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki külön főz a kutyának,...

Aki külön főz a kutyának, miket szoktál főzni/adni, miből áll egy napi étele?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 12:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. 9, minek játszol orosz rulettet a kutyád életével? Ennyire leszarod hogy mi történik vele? Jó hogy nem patkánymérget adsz neki kis adagokban, mert "ennyitől úgy se lesz baja"... Bár nem sok különbség van e között, meg a között amit most csinálsz. Mi az istennek adsz neki csokit, de tényleg? Minek?
2021. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Persze, kedves 9-es, te se halsz bele az arzénmérgezésbe, ha mértékkel mérgeznek... legalábbis nem azonnal. :) Attól még nem lesz egészséges.


A hagymával és a csokival folyamatosan mérgezed a kutyádat. Egyszer kell csak rosszul lennie, nem többször.

2021. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mennyire kell megfőzni a húsokat (pl marha)? Annyira, mintha mi ennénk?
2021. máj. 4. 07:03
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Abszolút nem KELL megfőzni a húsokat és a csontot pláne, kivéve a sertést és vaddisznót. Vagy a kutyák számára legideálisabb nyers étkezésen nem gondolkodtál?
2021. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát a csontokat csak akkor nem kell megfőzni ha az adott kutya nem úgy habzsol mint a miénk, ha nagyon gyorsab eszi és nem puha a csont akkor megakadhat a nyelőcsövén
2021. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Csontot főtten tilos adni, mert szilánkosra törik. Maximum nagy csontokat adj főve, mint pl egy marhalábszár, de azon meg alig van hús tehát nincs értelme főzni.

Magát a húst nem kell főzni, nyersen is adhatod, kivéve a disznót. Azt mindenképp főzni kell.

2021. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 en pl a farhátra gondoltam (#15) azon van hús is, csont is. Én azt mindig megfőzöm, egyben marad, és a kutya is megtudja enni
2021. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Persze, farhát az oké, az nem kis törékeny csont. De pl csirkecombcsontot vagy hasonlókat nem szabad főzni, én arra gondoltam.
2021. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, az tényleg össze törik kis szilánkokra
2021. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!