Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három éves kan kutyámat...

Három éves kan kutyámat április 30-án ivartalanítottuk. Ma levettük róla a gallért és észrevettük, hogy nem nyalja a sebhelyet, hanem szinte rágja. Rögtön visszaraktuk rá a gallért? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

(Felszívódó varratokat kapott)

Meddig hagyjuk fent még a gallért ebben az esetben? Normális ez a jelenség?



2021. máj. 10. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Doki mit mondott, meddig kell hordania? De amúgy igen, nem szabad hagyni hogy rágja. Ha a gallért nem viseli, meg lehet próbálni valami ruhát adni rá, ami elfedi a sebet és nem fér hozzá.
2021. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rögtön visszaraktuk rá a gallért. (Elírtam:))
2021. máj. 10. 20:38
 3/12 A kérdező kommentje:
A dokival először azt beszéltük, hogy a műtétre rá egy héttel levehetjük, de mivel akkor is nagyon nyalta úgy döntöttünk, hogy még pár napig visszarakjuk.
2021. máj. 10. 20:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok rajta még a gallert egy hétig. Nálunk cicával volt ez ,két hét volt, de első hét után mi is levettuk...nem kellett volna mert felszabta elvittuk dokihoz ...a doki pedig kiszedte a felső varratokat ,mert az alsó tartja. Két három rétegben varrják össze.
2021. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
ivartalanittattuk. írd már le hyelesen , nem ti csináltátok hanem az orvos
2021. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyusnál pedig tartottuk a két hetet nem piszkálta utána már de próbálta a gallerban is piszkálni..
2021. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak most kezd gyogyulni, tuti viszket, huzodik stb. Gondolj bele milyen erzes lehet...nagyon koran vettetek le, meg min. 1 hetig legyen rajta, de indokolt esetben akar tovabb.
2021. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😃

Szerintem ha még egy hétig ilyen állapotok maradnak, akkor visszavisszük a dokihoz, hogy nézzen rá😅

2021. máj. 10. 21:23
 9/12 A kérdező kommentje:

“ivartalanittattuk. írd már le hyelesen , nem ti csináltátok hanem az orvos”


Szerintem itt a kérdés tartalmi lényege nem változott:)

Nem helyesírási tanácsokat kértem😉

2021. máj. 10. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
#10 Mondja a kötekedő
2021. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!