Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla kölyköket, de...

Magyar vizsla kölyköket, de mennyiért?

Figyelt kérdés

az annyuk megdöglött a kölykei 2hetesek

mennyiért kéne árulnom a kölyköket, hogy én jól jöjjek ki a dologból anyagilag, úgy hogy a kutyusok oltva, féregtelenítve, törzskönyv nélkül eladók lehessenek 6-8 hetes korukban


2010. aug. 23. 19:12
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha elaltatnád őket, nem kapnál értük pénzt. Ha az lenne az első, hogy jó helyre kerüljenek, elajándékoznád őket. Amúgy abból is látszik, mennyire megviselt a dolog, ahogy beszélsz a kutyáról: "megdöglött" az aNNYuk
2010. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

nem, ha pedig ingyen adnám akkor mivan azzal a pénzel amit rájuk költök??

ha 10ezer alatt adom, akkor még így is van ráfizetésem, nem hogy még hasznom így hogy "nem megdöglött, hanem a kutyamennyországba távozott a lelke" de csak a te kedvedért, kedves 81%-os


és egyáltalán nem igaz, az hogy ha ingyen adnám, akkor kerülnének a legjobb helyre, mivel aki fizet érte annál lesz a legjobb helye, mivel aki pénzt ad egy kutyáért, az valószínűleg pénzt is fog majd rá áldozni, és sokkal jobban megbecsüli

aki pedig ingyen vár el egy fajtatiszta, és értékes kutyát, ez személyes vélemény, de abba se vagyok biztos, hogy 2 havonta beadatja neki a fajtatisztasági oltást

2010. aug. 23. 19:50
 13/41 anonim ***** válasza:
86%
Fajtatisztasági oltás? Ez valami újdonság? Na én mentem.
2010. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
:DNálunk még személyi igazolványa is kell,hogy legyen a kutyánkank!!:D
2010. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:23

még nemtudok fix árat, Bács-Kiskun megyében lakok, de ide nem írom ki a várost. Debrecen ide több mint 200 km


a fajtatiszta kutyáknak 2 havonta kell oltás, hogy megmaradjanak

2010. aug. 23. 19:54
 16/41 A kérdező kommentje:
a fajtatiszta kutyáknak 2 havonta kell oltás, hogy megmaradjanak, tudom hogy nem fajtatisztasági oltás a neve, de mi így hívjuk
2010. aug. 23. 19:55
 17/41 anonim ***** válasza:
81%

Jézus ez valami vicc?

Az én kutyám fajtatiszta és nem kell neki ilyen oltás..

Jól palira vett a dokid.


Ha szeretted volna a kutyát,akkor nem fedezteted öregen,hanem ivartalaníttatod,de gondolom te arról sem hallottál semmit.


Ha pedig a fajtát szeretnéd,akkor nem hoztál volna le almot a kutyádtól.


Egy büdös szaporító vagy,akinél a kutya megdöglik és még be is oltatja fajtatsztasági oltással.

Kívánom neked,hogy hagyj jó sok pénz ott még a dokinál a kutyákkal és hogy ne kapj pénzt a kicsikért.

Akkor talán rájössz,hogy rossz amit csinálsz.

2010. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
ez nem az én kutyám, hanem akiskutyákat adnák ide ingyen hogy neveljem fel mert őket nem érdekli, amúgy annyira nem volt öreg mégis az ellésbe pusztult bele mert 16ot ellet
2010. aug. 23. 20:12
 19/41 A kérdező kommentje:
úgyhogy
2010. aug. 23. 20:14
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni , de annyi pénzt nem fogsz kapni a babákért , hogy úgy érezd megérte , mert sajnos minden csipkebokorban szaporítok árulják a vizslákat , piti összegekért adják a nemzeti kincsünket . Én azt mondom , hogyha vki érdeklődik a kutyák iránt akkor élj a lehetőséggel ! Az én családom szívesen vesz magához szegénysorú kutyát... És nincs olyan , h ingyen elviszik (vagyis remélem) , mert legalább egy kis jelképes elismerő összeget adnak értük... ha tényleg kell annyi segítség , h legalább egy kutyával kevesebb kutyáról kelljen gondoskodnod jelezd!

Én tényleg nem dicsérlek meg, h egy idős kutyát ekkora tehernek kitettél és nem élte túl ,de a babák életben maradása most a legfontosabb! Kérlek írd majd meg , h h alakult a sorsuk!

(A vizslák igazi szerelmese)

2010. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!