Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla kölyköket, de...

Magyar vizsla kölyköket, de mennyiért?

Figyelt kérdés

az annyuk megdöglött a kölykei 2hetesek

mennyiért kéne árulnom a kölyköket, hogy én jól jöjjek ki a dologból anyagilag, úgy hogy a kutyusok oltva, féregtelenítve, törzskönyv nélkül eladók lehessenek 6-8 hetes korukban


2010. aug. 23. 19:12
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok , akkor a nem dicséret az eredeti gazdinak szól.... és ha te nem vállalnád esetleg ... mit csinál a kicsikkel???
2010. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
én is szeretem a kutyákat, és aki játsza itt a nagy állatbarátot, annak mondom, hogy szívem szerint magamhoz venném az összeset és meg is tartanám mindet de nincs rá pénz, és aki ilyen nagy állatbarát, az utalhat jelképes összeget amiből én és a kutyák jóllakunk és nincs probléma
2010. aug. 23. 20:17
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

FAJTATISZTASÁGI OLTÁS?


Ez most komoly?

Ez az év vicce....


Látom tényleg odafigyeltél az ÖREG szukádra, egész életében, hisz nem véletlenül fedeztetted be idős korában. És nem véletlen, hogy olyan könnyen túltetted magad azon, hogy megdöglött az annyuk a kicsiknek.

Ugyancsak valószínű, hogy azt is tudod, Nem csak veszetség ellen kell beoltani a kutyákat, hanem egyéb fertőző betegségek ellen, amit pár hónapos korukban 2 hetente megkaphatnak, majd évente egyszer ajánlott ismételni.


Gratulálok.

2010. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
nem az enyém volt az öreg vizsla és át lettem baszva, most ez ekkora baj?
2010. aug. 23. 20:19
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

20:17 vagyok.

Abban az esetben, hogy nem a te szukádról van szó, elnézést, nem rágalmazni akartam...


Csupán felháborító, amit egyes emberek megtesznek kutyájukkal.

2010. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
tudom hogy a fertőző betegségek ellen is bekell oltani a kutyát, amúgy mégegyszer mondom, annyira nem volt öreg
2010. aug. 23. 20:25
 27/41 A kérdező kommentje:
annyira nem volt öreg csak sokat ellett
2010. aug. 23. 20:26
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

kicsit felháborító ez a hangnem kedves kérdező...na mind1

szerintem akik itt írnak állatbarátok azok nem csak a szájukat "jártatják" , hanem aktívan segítenek az állatoknak...

Próbálj segítséget kérni a fajtamentőktől , valahogy biztos megpróbálnak segíteni.

2010. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
mármint egyszerre sok kiskutyát ellettt
2010. aug. 23. 20:30
 30/41 A kérdező kommentje:
kösz 95%-os nem akartalak felháborítani!
2010. aug. 23. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!